Valorant'ta aim geliştirme

Ben bir hafta Aim Lab calistim daha sonra kendi gelisti zaten ama gunde 2 4 saat oynuyorum.
Ve bugün Ejder Vandal aldim eskiden 20 kill alirken simdi 30 35 vuruyorum.

Bir yandan Hellian'ın aim geliştirme programına göz atıyorum, bir yandan sürekli ölüm kalım savaşı atayım diyorum. Hangisini yapmalıyım?

Kanka bence hellian aim geliştirmesine yap çünkü sürekli dediğin gibiyse ölüm maçı atıyorsan. Bir süre sonra aim in daha kötüleşir ya hellian in aim geliştirmesine uygula ya da ben sana bir tane öneri yapayım sakıncası yoksa.

Sadece internet cafeye gide gide bela attığım oluyor hatta bugün tekrar gittim 1v5 kalmıştım sinirden bela attım ama kaybettik takım yüzünden. kesinlikle aim lab falan yalan sürekli dm oyna.

Sadece internet Cafe'ye gide gide bela attığım oluyor hatta bugün tekrar gittim 1V5 kalmıştım sinirden bela attım ama kaybettik takım yüzünden. Kesinlikle Aim Lab falan yalan sürekli DM oyna.

Bencede haklı sürekli DM girebilirsin ama fazla zorlama kasları (bence de o kadar biliyorsun :D) unutma! Sen aklına koyduğun her şeyi başarırsın yeter ki inan ve kararlı ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı