Valorant'ta aim nasıl geliştirilir?

n0n3nt1ty

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
mühendis
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar geldim ve bazı sorularım var.
Valorant oynamaya başladım ve bazı eksikliklerim olduğunu fark ettim mesela aim gibi. Aimimi geliştirmek için Aim Lab veya benzeri uygulamaları kullanmalı mıyım, işe yarıyor mu?

Bir de hassasiyetim biraz düşük oynuyorum gayet memnunum ama uzun mesafeleri hızlı dönerken (sadece Valorant da değil normal de de ) fare donuyor bir nevi algılamıyor kafası karışıyor gibi bir şey oluyor. Fare oyun faresi değil ( Logitech M185) ve şu anda yeni bir fare de alamayacağım gibi duruyor. Sorunu düzeltmenin başka yoları var mı?

Bir sorun da sadece Valorant da oluyor oyundayken bazen fare çalışmıyor normalde böyle bir şey yok fakat oyuna girince böyle yapıyor. Adama nişan almışım ama fare tıklamıyor dönmüyor vs. bu kesintiler 1 sn bile sürmüyor fakat Valorant da 0,01 ms bile önemli biliyorsunuz ki.

Bu sorunları nasıl çözebilirim? Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Sorunlar hakkında bir fikrim yok ancak ben şahsen aim lab kullanıyorum ve cidden aim geliştiriyor. Ancak benim size tavsiyem atölyeden playlist indirmenizdir. Çünkü aimlabin kendi playlistlerinden çok daha iyiler. Ben tenzin yaptığı playlisti kullanıyorum. Güzel bir playlist. Aiminizi geliştiricektir diye düşünüyorum. Tabii düzenli olarak kullanırsanız. Her gün 45dk veya 1 saat çok yeterli olur bence.

Sorunlar hakkında bir fikrim yok ancak ben şahsen Aim Lab kullanıyorum ve cidden aim geliştiriyor. Ancak benim size tavsiyem atölyeden playlist indirmenizdir. Çünkü Aim Lab'in kendi playlistlerinden çok daha iyiler. Ben tenzin yaptığı playlisti kullanıyorum. Güzel bir playlist. Aiminizi geliştiricektir diye düşünüyorum. Tabii düzenli olarak kullanırsanız. Her gün 45dk veya 1 saat çok yeterli olur bence.

Atölyede ne diye aramam gerekiyor? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Burdan girdiğinizde bir sürü oynatma listesi çıkacak karşınıza
oradan da arama bölümüne TENZ VALORANT yazarsanız çıkar
Benim kullandığım oynatma listeleri bunlar
eğer silver gold rankı arasındaysanız kolaydan başlamanız daha doğru olur gibime geliyor.
Bir de charla7an ın yaptığı oynatma listeleri çok zor gelebilir. Yine de bir deneyin. Ben onları çok kullanmıyorum. Genellikle immortal valorant prac ve tenz valorant oynatma listelerini kullanıyorum.
Bunları yaptıktan sonra da bir iki el deathmatch girerseniz çok daha iyi olur

Dosya Ekleri

• 1.1.PNG
    1.1.PNG
    995,6 KB · Görüntüleme: 34
  • resim_2021-09-16_170313.png
    resim_2021-09-16_170313.png
    328,3 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı