Valorant'ta aim nasıl geliştirilir?

Bu poligon işi 15-20 dk'dan fazla olmasın. Rakipler size bot gibi davranmayacak. Maksat el ısınsın. Bir maç için geçecek süreyi ısınmak için harcamayın.
Hocam sadece poligonda mı oynamalım yada sadece aimlab mi yoksa 2 side mi

Bu mantık sanki şey gibi hocam.
Zorla okula gitmek gibi isteksiz yapılan bir işten verim alamazsın kendini zorlama ıstemediğin bir aim rutini için zorlama kendini nasıl rahatsan öyle yap bence kimseyi dinleme ama illa dinleyeceğim diyorsan kendini yorma 2 DM 30 dk poligona gir yeter ama dediğim gibi nasıl rahatsan öyle yap.
Evet hocam aslında öyle zorla yapiyorum özelliklede kafa takip gibi şeyleri hiç sevmiyorum

Siz hangisini tercih ediyorsanız onu oynayın ama Aim Lab daha iyidir.

Siz hangisini tercih ediyorsanız onu oynayın ama Aim Lab daha iyidir.
Banada o mantıklı geldi hocam aimlabi 25-30 Dk kullanıp poligonu ısınmak için kullanmayı düşünüyorum

Ben AimLab'e pek ısınamadım ama faydalı olduğu aşikar. 10-15 dk AimLab, 15 dk poligon bence kafi. Sonrasında 1-2 DM, tamam işte.
Peki poligonda sadece bot mu vurayım sizin öneriniz ne

Isınma kısmında bot vururken farklı şeyler de deneyebilirsiniz, mesela ben Raze alıp yukarı çıkıp botları yukarıdan vuruyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Spike kurma/çözme yerini zor modda Sheriff'le oynayın, çok zorlanırsanız orta modda oynayın.

Hocam benim sizin cevaplarınızdan anladığım kadarıyla günde yarım saat yeterli olacaktır aimin üzerine o kadar çok düşmemeliyim zaten bir dm ve ısınma gibi faktörler yeterli olacaktır fazlası zarar

Rank atlamak, özellikle düşük elodan çıkmak istiyorsan ortalama bi arkadaşla girmek şart. Diğer türlü aimin ne kadar iyi olursa olsun troll, toxic ve kötü oyunculardan dolayı 40 vursan da kaybedersin.

Poligon orta modda zor gelirse kolay modda 2. mermiyi sıkmadan botları tek seferde kafadan acele etmeden vurmaya çalışın. Iskalamamaya özen gösterin ıskalacaksanız hiç ateş bile etmeyin. Bunu bir süre yaptıktan sonra eliniz alışacak, zaten zor modda denediğinizde fareniz sanki kendi kendine oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Ben genelde günde 15-20 dakika bu şekilde bot vurarak elimi ısındırıp 1-2 DM girerek pratiğe döküyordum.

Geri
Yukarı