Valorant'ta aim nasıl geliştirilir?

Oyuna başladığımdan beri Silver olan birisiyim son 2 bölümden beri peak dia 3 aktif dia 2'yim o Rank'da az buz oyun bilgisi ya da aimi olan bir Duo'ya da 4 takım arkadaşı bulursan çok rahatlıkla çıkarsın aimini geliştirmek istersen Hellian'ın videosu var çok işime yaramıştı. Aim Lab ve deathmatch atarakda aimini geliştirebilirsin. Sorun sende olmasa bile o ranklar çok sıkıntılı immortal arkadaşımla Silver eloda arada maç atıyoruz 30 vurmayı falan beklersin ama 20 zor vuruyoruz Silver-Gold'dan kurtulursan plat cennet gibi gelir.

Yan hesabım plat ana hesabım gümüş gümüşte dayak yiyorum platta atıyorum.

Oyuna başladığımdan beri Silver olan birisiyim son 2 bölümden beri peak dia 3 aktif dia 2'yim o Rank'da az buz oyun bilgisi ya da aimi olan bir Duo'ya da 4 takım arkadaşı bulursan çok rahatlıkla çıkarsın aimini geliştirmek istersen Hellian'ın videosu var çok işime yaramıştı. Aim Lab ve deathmatch atarakda aimini geliştirebilirsin. Sorun sende olmasa bile o ranklar çok sıkıntılı immortal arkadaşımla Silver eloda arada maç atıyoruz 30 vurmayı falan beklersin ama 20 zor vuruyoruz Silver-Gold'dan kurtulursan plat cennet gibi gelir.

Hellianın videosunu denedim sadece 1 antrenman yaptım.

1708213393024.png

Maç şanslıda geçmiş olabilir ama sonuçlar böyle şimdilik.

Son düzenleme:
5pre girerek yücelik 1E kadar çıktım. Takım mentalitesi iyi oluyor ve takımın kötü veya toxicte olmuyor hepsi tanıdık olduğu için.
Hocam 5 pre zor bulunuyor bulduğumda yarısı toxic küfürbaz çıkıyorlar, o yüzden 5 pre giremiyorum.

Aiminize kafayı takmayın ve bunun yerine aimi arkada çalışan bir işlem olarak düşünün, oyuna yeni başladıysanız zamanla gelişir, onun dışında poligondayken veya deathmatch oynarken Ghost, Sheriff, Guardian gibi silahlarla oynayın ve mermileri tek tek sıkmaya çalışın, böylece sakin bir aime sahip olursunuz ve cross'u adama getirmeden spray atmayı bırakırsınız.

AFK, troll gibi sorunlara çözüm olarak TR server yerine Frankfurt veya Paris server'a girmeyi önerebilirim.

Yan hesabım plat ana hesabım gümüş gümüşte dayak yiyorum platta atıyorum.

Hellianın videosunu denedim sadece 1 antrenman yaptım.

Eki Görüntüle 2119427

Maç şanslıda geçmiş olabilir ama sonuçlar böyle şimdilik.

Kendinizi iyi hissettiğiniz, özgüveniniz ve aiminizin iyi olduğunu düşündüğünüz günlerinizde oynamaya çalışın. Hellian'ın videosu bende çağ atlatmıştı umarım sizin içinde aynısı olur.

Kendinizi iyi hissettiğiniz, özgüveniniz ve aiminizin iyi olduğunu düşündüğünüz günlerinizde oynamaya çalışın. Hellian'ın videosu bende çağ atlatmıştı umarım sizin içinde aynısı olur.
Kral ben oyuna yeni başladım ve her karakterin skillini bilmek çok zahmetli gibi nasıl alışırım buna,skill yapmadan adam vuruyorum hep :/

Öncelikle kendine bir Duo veya takım bul. Valorant Türkiye'nin kendi Discord adresinde bu sorunu kolayca çözebilirsin. Takım arama kanalları var, çok aktif bir kanal. Aim'e gelirsek. Genel olarak sana bakıyor bu aim olayı fakat ekipmanların etkisi büyük. İyi bir sensöre sahip olan ve sana göre kullanımı rahat olan alıştığın bir mouse ve buna uygun bir mouse pad önemli. İkinci olarak oyun içi hassasiyetin ve DPI ayarın. Kendine göre bir DPI bulman önemli, hızlı sens mi seversin yavaş mı, ona göre ayarla. Ben 1600 DPI 0.354 sens kullanıyorum. Üstüne bir de RAW accel kullanıyorum, aşırı hızlı oluyor böylelikle. Daha önce oynadığım FPS oyunlarından dolayı bu şekil kullanıyorum, sen kendine göre ayarla. Sonrasında antrenmanlar, rekabet girerken kendine güvenmediğin zamanlar bir el derecesiz girebilirsin, onun dışında gün içinde ilk defa oyuna girdiğinde mutlaka poligonda biraz zaman geçir. Kendine göre poligon antrenman adımları oluştur. Ölüm maçı da oyundan önce girersen iyi olur, ben poligona daha çok önem veriyorum. CTRL kullanmamanı öneririm, oyuncuların çoğu adam gördüğü gibi CTRL tuşuna abanıyor, CTRL tepkime süreni yavaşlatır, Valorant tepkime oyunudur. Sen CTRL basana kadar adam seni vurur. 5-10 metre mesafe harici CTRL basmamanı öneririm. CTRL basmadan nasıl spray atacağım diyeceksin, spray atmamanı öneririm yine. Yakın mesafe harici spray zorlar ve aimini bozar. Üç-dört tane sıkıp yana kay, üç dört tane sıkıp tekrar yana kay. Son olarak RAW accel kullanmanı öneririm, alışman zor olur fakat RAW Accel'e alışırsan aimin çok stabil ve hareketli olur. En başlarda biraz zor gelebilir, RAW accel kullanmaya karar verirsen bana söylersin. Sana RAW accel ayarı atarım. İyi oyunlar dilerim.

Rankın ne? RAW accel ban sebebi değil mi?
Bir de senslerimiz aynı fakat ben geçen günlerde dürbün açık hassasiyetlerimi bozdum. Rica etsem bana tüm senslerini yazabilir misin?

Selam, Valorant'ta deathmatch oynadığımda hep 1. oluyorum ama %89 kafa oranı ile. (ses vs. kasmadan)
Normalde platım, ama gümüşe atıyor.
Plat eloda takımda ne kadar çöp gelirse o kadar çok vuruyorum. İnstalock Reyna, Jett, Raze gibi adamlar geliyor ya da AFK troll vs.
o zaman Sage brim gibi karakterler alıyorum, 20-30 arası vuruyorum. Gümüş eloda ne kadar çabalasamda 10 vuramıyorum, karşımdaki sürekli kafa atıyor.
Sarsılmışken körken fark etmiyor.

O yüzden aimimi nasıl geliştiririm veya sorun olarak neyim var, yardımcı olursanız sevinirim.

True stretched yap oyunu adam vuramadığın zaman. Sol el- sağ el değiş arada. Cross ve sens değiş 1 aşağı 1 yukarı ayar değişmek çok önemli.

Sonrasında düşmanı vurunca kan çıkması ayarından tut mermi izleri ayarına kadar her şeyi değişebilirsin bu minik farklılıklardan sonra oyunda vurmaya başlıyorum.

Rankın ne? RAW accel ban sebebi değil mi?
Bir de senslerimiz aynı fakat ben geçen günlerde dürbün açık hassasiyetlerimi bozdum. Rica etsem bana tüm senslerini yazabilir misin?

True stretched yap oyunu adam vuramadığın zaman. Sol el- sağ el değiş arada. Cross ve sens değiş 1 aşağı 1 yukarı ayar değişmek çok önemli.

Sonrasında düşmanı vurunca kan çıkması ayarından tut mermi izleri ayarına kadar her şeyi değişebilirsin bu minik farklılıklardan sonra oyunda vurmaya başlıyorum.
Yüce 3, 1200 DPI'a geçtim. 0.405 sens.

Geri
Yukarı