Valorant'ta Aimimi nasıl geliştiririm?

60 Hz Radiant var mı bilmem fakat 60 Hz immo arkadaşım var. Sürekli oynuyoruz genel olarak çok iyi oynuyor ama şimdi boş duyar kasmaya da gerek yok yüksek Hz performansı artırır tabi bütçe varsa en yüksek kaç Hz'e yetiyorsa para ve FPS alsin. Demeye getirdigim nokta o şartlarda da iyi oynayan var kendinizi kalıplara sokmayın.

60 Hz Radiant var mı bilmem fakat 60 Hz immo arkadaşım var. Sürekli oynuyoruz genel olarak çok iyi oynuyor ama şimdi boş duyar kasmaya da gerek yok yüksek Hz performansı artırır tabii bütçe varsa en yüksek kaç Hz'e yetiyorsa para ve FPS alsin. Demeye getirdigim nokta o şartlarda da iyi oynayan var kendinizi kalıplara sokmayın.

Evet yüksek Hz tabii ki performansı arttırır ama 144Hz'den sonrası çok bir fark yaratmıyor test ettim 144 240 280 hepsini.

Bronz 2 oyuncusuyum. 800 DPI 0.35 ile oynuyorum eskiden biraz iyiydim ama şimdi kötüyüm. Aim konusundan kaybettiğimi düşünüyorum hellian aim çalışmasını denedim Aim Lab denedim ama nafile. Belki sonuç başka şeylerden olabilir eleştiri ve önerilerinize açığım cidden bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Ekran: 60Hz, 5ms.
Hassasiyet: 800 DPI, 0.35
Senin kötü oynamanla alakası yok. Valorantın kitlesi çok kötü özellikle bronz eloda. Ayrıca aynı rank’ta aimini geliştiremezsin. Monitörü 144 hz’e yükselt. Bol bol DM gir, Sadece HS, OneTap oyna.

Kolla nasıl aim alırım.

Kolla aim almak çok zor iş. Kolla fareyi hareket ettirip bilekle aim alın.

Geri
Yukarı