Valorant'ta kendimi nasıl geliştiririm?

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şimdiki rankım Silver 1-2 arası kendimi nasıl geliştireceğimi soruyorum sizlere Blitz istatisklerimide atacağım bu arada çok fazla FPS alamıyorum 60 FPS 60 Hz 5 ms laptopta oynuyorum bunu da belirteyim bu arada kötü olmamı Hz bağlamıyorum en yüksek çıkabileceğim ranka nasıl kendimi geliştirerek çıkacağımı soruyorum iyi veya kötü öneriler ve eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Düşük fpsli bilgisayarlar da benim önerim oyun bilginizi geliştirmektir. Aiminizi de YouTube daki taktikler ile geliştirebilirsiniz.Ama o sistemde ne yaparsanız yapın karşınızdaki biri ile aim fight ı büyük ihtimalle kaybedersiniz. Bundan dolayı oyun bilgisi ile daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

Eğer gold-plat gibi ranklara çıkmak istiyorsan kesinlikle aimini geliştirmen lazım. Oyun içi oynayışını bilmiyorum ama istatistiklerine bakacak olursak yüzde 87 body şuan olduğun rank a göre bile gerçekten kötü. Aimini geliştirip oyunu uzun süre(5 saat+) oynamaya çalış. Günde 5 dm at. Dereceli-derecesiz bol bol maç at. Aimini geliştirdikten sonra oyun bilgini geliştirmen çok önemli.

Düşük FPS'li bilgisayarlar da benim önerim oyun bilginizi geliştirmektir. Aiminizi de YouTube'daki taktikler ile geliştirebilirsiniz. Ama o sistemde ne yaparsanız yapın karşınızdaki biri ile aim fight ı büyük ihtimalle kaybedersiniz. Bundan dolayı oyun bilgisi ile daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

Hocam hiç param da yok ki alsam bir sistem fakirler herhalde FPS oyunu oynamasın üzüldüm.

Eğer Gold-plat gibi ranklara çıkmak istiyorsan kesinlikle aimini geliştirmen lazım. Oyun içi oynayışını bilmiyorum ama istatistiklerine bakacak olursak yüzde 87 body şu an olduğun rank a göre bile gerçekten kötü. Aimini geliştirip oyunu uzun süre(5 saat+) oynamaya çalış. Günde 5 DM at. Dereceli-derecesiz bol bol maç at. Aimini geliştirdikten sonra oyun bilgini geliştirmen çok önemli.

Gamesens denilen olayı nasıl geliştiririm?

Merhaba şimdiki rankım Silver 1-2 arası kendimi nasıl geliştireceğimi soruyorum sizlere Blitz istatisklerimide atacağım bu arada çok fazla FPS alamıyorum 60 FPS 60 Hz 5 ms laptopta oynuyorum bunu da belirteyim bu arada kötü olmamı Hz bağlamıyorum en yüksek çıkabileceğim ranka nasıl kendimi geliştirerek çıkacağımı soruyorum iyi veya kötü öneriler ve eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Hocam 60 FPS sabit ise dia ya da yücelik rankına kadar gece gündüz oynayıp çıkabilirsiniz, ama sabit değilse benim bilgisayarım gibi 20'lere falan düşüyorsa Gold'dan yukarısı zor, belki plat olabilir. Kendinizi nasıl geliştireceğinize gelirsek, profesyonel oyuncuların maçlarını izleyip gamesens'inizi yani oyun bilginizi geliştirebilirsiniz, ölüm maçı ve poligonda bol bol çalışmanız da lazım. Ve mümkünse ranked girerken preleriniz veya duonuzla girmenizde fayda var ayrıca pinginiz iyiyse başka sunucularda oynamanızı tavsiye ederim.

Valorant profesyonel oyuncuları detaylı bir şekilde izle ve çok fazla oyna dm de oynamalısın

Hocam 60 FPS sabit ise dia ya da yücelik rankına kadar gece gündüz oynayıp çıkabilirsiniz, ama sabit değilse benim bilgisayarım gibi 20'lere falan düşüyorsa Gold'dan yukarısı zor, belki plat olabilir. Kendinizi nasıl geliştireceğinize gelirsek, profesyonel oyuncuların maçlarını izleyip gamesens'inizi yani oyun bilginizi geliştirebilirsiniz, ölüm maçı ve poligonda bol bol çalışmanız da lazım. Ve mümkünse ranked girerken preleriniz veya duonuzla girmenizde fayda var ayrıca pinginiz iyiyse başka sunucularda oynamanızı tavsiye ederim.

60 FPS sabit alıyorum ama arada ınput lag ve drop girebiliyor e-spor maçlarını izleyince çok kafam karışıyor anlamıyorum fazla pre konusuna gelirsek hiç arkadaşım yok mesela o yüzden solo giriyorum ve pingimde fazla iyi değil yabancı sunucularda 56 60 seviyelerinde pingim.

Valorant profesyonel oyuncuları detaylı bir şekilde izle ve çok fazla oyna DM de oynamalısın.

Mesela örnek atacağınız videolar ya da e sporcular var mı yabancı olabilir İngilizcem var.

60 FPS sabit alıyorum ama arada ınput lag ve drop girebiliyor e-spor maçlarını izleyince çok kafam karışıyor anlamıyorum fazla pre konusuna gelirsek hiç arkadaşım yok mesela o yüzden solo giriyorum ve pingimde fazla iyi değil yabancı sunucularda 56 60 seviyelerinde pingim.

Mesela örnek atacağınız videolar ya da e sporcular var mı yabancı olabilir ingilizcem var.

Bu tarz videolarda izleyip bir miktar da olsa gamesense gelişebilir ama önemli olan maçta uygulamak. Bu video gibi bir sürü video var hepsini izlemenizi tavsiye ederim.

Mesela örnek atacağınız videolar ya da e sporcular var mı yabancı olabilir İngilizcem var.
Hocam Türk olarak "Combatry" öneririm. Youtube ve Twitch içeriklerinde güzel bilgiler veriyor. E sporcu olmasının yanında gerçekten eğitici içerikleri var.

Geri
Yukarı