Valorant'ta alınan bıçak nasıl iade edilir?

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1.5 ay önce Valorant'ta gaia 2.0 bıçağı aldım memnunum ama şu an mağazamda daha çok sevdiğim bir bıçak var 3400 VP eksik ve bıcagı iade edersem oluyor. Ben önceden hiç iade hakkımı kullanmadım. Bu yüzden 1 tane iade hakkı var diye biliyorum. Arkadaşlarım falan da bana var diyor ama Riot'a yazdığımda iade edemeyiz diyor bunun başka bir yolu var mı? Bıçağı yükselltim radyanitle.

Yaklaşık 1.5 ay önce Valorant'ta gaia 2.0 bıçağı aldım memnunum ama şu an mağazamda daha çok sevdiğim bir bıçak var 3400 VP eksik ve bıcagı iade edersem oluyor. Ben önceden hiç iade hakkımı kullanmadım. Bu yüzden 1 tane iade hakkı var diye biliyorum. Arkadaşlarım falan da bana var diyor ama Riot'a yazdığımda iade edemeyiz diyor bunun başka bir yolu var mı? Bıçağı yükselltim radyanitle.
Bıçağı geliştirdiğin için iade edilmiyor galiba. Bende bilmiyorum ilgili konulara bakabilirsin, çok fazla konu açılmış.

Son 14 gun icinde almis olup hiçbir sekilde yukseltmemis olman gerekir skin iadesi icin. Ayrica kusanip oyuna girmemis olman gerekir. Yani mumkun degil uzgunum.

Edit: İade sinirli sayida degil.

Geri
Yukarı