Valorant'ta ani ping yükselmesi

ysfakbyr06

Hectopat
Valorant'ta maça başladığımda 16 pingle başlıyorum. Biraz oynuyorum, sonra birden 400 500 ping oluyor. 30 saniye sonra geri düzeliyor ve geri Ping çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Ping hatasının arka plan kaynağı, evde başka biri internet kullanıyor mu, TV internete bağlımı, telefonlar bağlımı, ayrıca evdeki biri sosyal medyada dolaşırken bende çok fazla ping yiyorum, ama kimse interneti kullanmadığı zaman ping sorunu yaşamıyorum, öncelikle bu tür etkenlerin olup olmadığını araştır.

Türk Telekom'u aradım arıza kaydınız var 48 saat içerisinde gelip bakacağız diyorlar başka da bir şey demiyorlar.

Ping hatasının arka plan kaynağı, evde başka biri internet kullanıyor mu, TV internete bağlımı, telefonlar bağlımı, ayrıca evdeki biri sosyal medyada dolaşırken bende çok fazla ping yiyorum, ama kimse interneti kullanmadığı zaman ping sorunu yaşamıyorum, öncelikle bu tür etkenlerin olup olmadığını araştır.

6 Mbps hız alıyorum evde 4 telefon internete bağlı.

İnternet sağlayıcını arayıp şikayet edeceksin.
Türk Telekom'u aradım arıza kaydınız var 48 saat içerisinde gelip bakacağız diyorlar başka da bir şey demiyorlar.

Dedigin gibi Wi-Fi'den çıkardım bütün telefonları sadece laptopta internet vardı Valorant girdim bu kez ping çıkmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı