Valorant'ta ban sonrası sürekli kötü oyuncular denk geliyor

Çözemediğim bir sorun, hesabım 4 kez arka arkaya ban yedi ve ondan sonra başladı, yeni sezonda plat 2 açtı ve şu an plat 3 stack kaldım ne düşüyorum ne çıkıyorum, nerede kolsuz önünü görmeyen eleman var hepsi benim takımımda karşıda da plat 5'ler var hepsi 1 tane atıyor, ortalama 15 25 kill arası takılıyorum mmrım düşük değil kaybedince 10 15 kp gidiyor, 2 round gidince takım birden DC sövüş odasına dönüyor ben anlamadım bu niye böyle oldu?

Ben 2 kere 1 senelik ban ile beraber toplam 15+ ban yedim ama halen diadan çok rahat cikabiliyorum ama şu an hesap 2024'e kadar banlı oldugu için yan hesabında yücelik yaptim ama şu aralar gumuste takılıp küfür ediyorum küfür yiyorum sadece.

Ölüm kalımda pusanlara triggerlandığınız sürece rank çıkacağınızı sanmam onun dışında fresh dediğimiz iyi oynayan smurf arkadaşlarınızla oynayarak bir iki rank almak düzeltir diye düşünüyorum. Valorant Discord sunucularında da lobi bulup girme şansınız var. Hiç ban yememiş biri olarak mentalinize odaklanmanız gerektiğini düşünüyorum hocam.

Oyunu ciddi oynasam minimum yüce 3 immo 1 arası takılırım fakat ban yediğim dönemki gibi umurumda değil, oyunu muhabbet için kullanıyorum sadece eskiden iyi insan gelirken şu an böyle gelmesi kötü oluyor.

Mmr yüzünden. Ne kadar kötü oynarsanız, ne kadar ban yerseniz, ne kadar lig çıkıp lig düşerseniz o kadar mmr puanınız değişir. Çok kez ban yediğiniz için oyun sizi kötülerle bilerek eşleştiriyor. Aynısı loldede var. Çıkmanın yolu var mıdır bilmiyorum, hesabı değiş bence.

Main hesap 4K para yatırmıştım değişemem, hesabı satmak en mantıklı yol gibi.

Ben 2 kere 1 senelik ban ile beraber toplam 15+ ban yedim ama halen diadan çok rahat cikabiliyorum ama şu an hesap 2024'e kadar banlı oldugu için yan hesabında yücelik yaptim ama şu aralar gumuste takılıp küfür ediyorum küfür yiyorum sadece.

Dün immo 1 smurf birisi ile girdim o bile Win aldıramadı kanka, cidden dünyanın en garip yerine düştüm hahaha.

Oyunu ciddi oynasam minimum yüce 3 immo 1 arası takılırım fakat ban yediğim dönemki gibi umurumda değil, oyunu muhabbet için kullanıyorum sadece eskiden iyi insan gelirken şu an böyle gelmesi kötü oluyor.

Dün immo 1 smurf birisi ile girdim o bile Win aldıramadı kanka, cidden dünyanın en garip yerine düştüm hahaha.

Dediğim gibi hesabı satmayı düşünmüyorsanız ciddiye alıp dediğiniz ranklara çıkmanız lazım. İsminizi atarsanız 1 rank yardımcı olabilirim.
Ek olarak muhabbet için ranked mi girilir hocam? Ban yiyip değerini düşünüyorsunuz hesabın. Valo dc sunucularını daha şiddetle öneriyorum.

Son düzenleme:
A

Main hesap 4K para yatırmıştım değişemem, hesabı satmak en mantıklı yol gibi.

Ana hesapla yan hesap banlı gümüş hesabı Gold yapim bir kral Ark ekle Boost'larım seni.

A

Ana hesapla yan hesap banlı gümüş hesabı Gold yapim bir kral Ark ekle Boost'larım seni.

Yok reisim mevzu rank atlamak değil ki ben kız değilim kendimi taşıttırayım, bunun neden böyle olduğu ve kurtulma yolu var mı onu merak ediyorum yoksa ben salalı uzun süre oldu oyun umurumda bile değil, kaybettiğim maçlardan kahkaha atarak çıkıyorum.

Dediğim gibi hesabı satmayı düşünmüyorsanız ciddiye alıp dediğiniz ranklara çıkmanız lazım. İsminizi atarsanız 1 rank yardımcı olabilirim.
Ek olarak muhabbet için ranked mi girilir hocam? Ban yiyip değerini düşünüyorsunuz hesabın. Valorant DC sunucularını daha şiddetle öneriyorum.

Muhabbetten kastım girip konuşmak değil, derecesizde 4 pre gelme ihtimali çok yüksek ve 2 gram keyfi yok, hesabın değeri zaten 4K yatırdım şurada etse etse 1 2K ediyor ona da satmaya değmez Yağmacı Vandal'ı 6 ay bekleyip almıştım, DC sunucularına bir ara bakarım teşekkür ederim.

İlk ban ölüm kalımda pusanları kibarca uyardığım için yediğim bir ban, ikincisi tamamen ne olup bittiğini bilmediğim şekilde aniden yediğim bir ban (mik bakmadım chate bir şey yazmadım takımdaki 3 eleman bir şeyler yaptı ondan oldu diye geçiştirdim) üçüncüsü troll bir takımda şakayla karışık sanırım küfürü fazla kaçırdım biriside replemiş ondan yemişimdir, sonuncu ise takımıma gelen 2 ucube sevgili ilk elden itibaren sesimle dalga geçtiği için (dünyanın en normal sesine sahibim) hanımefendiye kibarca "kes sesini yayık ağzını severim" dediğim için ban yedim.

Bir tik hak etmişsiniz.

Bir tik hak etmişsiniz.

Bir tık değil tamamıyla hak ettim onda gidip de ya haksız yere falan diyemem, normalde sinirli bir insan bile değilimdir sadece hastalık nedeniyle çok çabuk sinirleniyorum artık onu da tutabiliyorum ama tutamadığım döneme denk geldi bende ban yedim, sadece 1 tanesini kabul etmiyorum o da oyun açığı kullanılarak atıldı sanırım çünkü hiçbir fikrim yok durduk yere yedim.

Geri
Yukarı