Valorant'ta oyuncular sürekli maçtan çıkıyor

volvoseverim

Centipat
Valorant'ta Gold elodayim ve maci satanlar yuzunden az once gumuse dustum. Biri digerine mac basinda rep dedi diye adam tum el yerlerimizi soyledi vs. acik konusayim ben de cok iyi degilim fakat en azindan eli almamiz icin elimden geleni yapiyorum. Arkadasla girmeyi dusunursem 2 arkadasim var oyunda birisi elmas 2 birisi bronz 1. nasıl rankimi koruyacagim? Derdim rank atlamak da degil sadece Gold'da kalmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gold elo denince aklıma bu şarkı geliyor sürekli, çık çık bitmiyor.
Ne zaman kendimi Gold'dan attım immortal ligine yükseldim veba gibi elo.

Hocam bazı yayıncıların Discord sunucularına gidip oradan takım arkadaşı bulmaya çalışabilirsin aksi takdirde o oyunculardan bende bıktım ve o sunuculardan bulduğum arkadaş ile kendi arkadaşımı alıp 3 kişi giriyorum pek sıkıntı olmuyor.

Valorant'ta Gold elodayim ve maci satanlar yuzunden az once gumuse dustum. Biri digerine mac basinda rep dedi diye adam tum el yerlerimizi soyledi vs. acik konusayim ben de cok iyi degilim fakat en azindan eli almamiz icin elimden geleni yapiyorum. Arkadasla girmeyi dusunursem 2 arkadasim var oyunda birisi elmas 2 birisi bronz 1. nasıl rankimi koruyacagim? Derdim rank atlamak da degil sadece Gold'da kalmak istiyorum.
Dostum ne zaman gold eloyu atlatmayı başarırsın o zaman hızla yükselirsin. Gold elo baraj gibi bişey. Allah gold eloda olanların yardımcısı olsun.

Oyundan çıkanları engellemen mümkün değil. Şansa bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı