Valorant'ta bir gün iyi bir gün kötüyüm

MegaPatch

Centipat
Arkadaşlar merhaba, Valorant'ta 250 saatim var. Ama stabilize bir oynayış tarzım yok ve Gold 1'im. Aimim ve flicklerim bir gün çok iyi ama bir gün çok kötü oluyor bu konuda yardım istiyorum neler yapmalıyım? (daha önce FPS oyunu oynamadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu senin kadar uzun oynamadım açıkçası ama benzer durumu yaşayıp çözdüm: Olay her seferinde oyuna belli bir rutinle başlamak benimki 2 el DM 1 el spike sonra ranked GO.

Arkadaşlar merhaba, Valorant'ta 250 saatim var. Ama stabilize bir oynayış tarzım yok ve Gold 1'im. Aimim ve flicklerim bir gün çok iyi ama bir gün çok kötü oluyor bu konuda yardım istiyorum neler yapmalıyım? (daha önce FPS oyunu oynamadım)

Her gün oyuna ilk girdiğinde aim alıştırması yap, parkuru tamamlamaya çalış.

Aim training yapıyor musun?
evet ama stabil bir rutinim yok elime ne gelirse onu yapıyorum bazen 30 dk aimlab yapıp dm atıp ranked giriyorum bazen sadece dm atıyorum bazen poligon dm atıp giriyorum belirli rutinim yok
Oyunu senin kadar uzun oynamadım açıkçası ama benzer durumu yaşayıp çözdüm: Olay her seferinde oyuna belli bir rutinle başlamak benimki 2 el DM 1 el spike sonra ranked GO.
kanka senin aimin nasıl onu bilemem. sorunum aim veya mentalite olarak. Beni tatmin eden şey seni tatmin etmeyebilir veya seni tatmin eden şey beni tatmin etmeyebilir sorun burda.

Her gün iyi olacaksın diye bir şey yok benim de kötü günlerim oldu stabil olmamanın birden fazla sebebi olabilir, kötü oynadığın gün oynamaya devam etme yeter oyundan soğuyorsun sonra :D

Geri
Yukarı