Valorant'ta bir kötü bir iyi oynamak

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar, benim abim bronz. Ben de Gold'um. Onunla oynarken bronz hesaba geçiyorum fakat sanki daha önce hiç oynamamışım gibi 5-6 kill alıyorum. Cidden artık sıkıldım bu durumdan. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim abim bronz. Ben de Gold'um. Onunla oynarken bronz hesaba geçiyorum fakat sanki daha önce hiç oynamamışım gibi 5-6 kill alıyorum. Cidden artık sıkıldım bu durumdan. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Kanka Gold eloda vuruyorsan bronz eloya alışık değilsindir. Dia1 main elom eski arkadaşlarımla bronz elo oynuyorum ama vuramıyorum. Adamlar değişik yerlere pusuyor yalan atıyor vs. alışık olmadığını düşünüyorum.

Daha tecrübeli biri, daha düşük elolara karşı oynarken biraz rahatlıyor ve bazen dediğiniz gibi 5-6 kille sonuçlanıyor. Bu bana da oluyor yalnız değilsin, maçlara girmeden önce biraz ısın, ölüm kalım savaşı yada poligonda kill almaya çalış 5-10 dakika. Sonrası gelecektir. Bir de bu kadar kasma sonuçta eğlence için oynuyorsunuz bu oyunu.

Eşleştirmeler kusursuz değil. Senin seviyenden daha düşük rakipler gelen bir maçta çok iyi oynamış olabilirsin. Fakat sonrasında senden daha iyi oyuncularla eşleşmişsindir ve bu yüzden kötü oynuyorsundur. Eğer aynı oyunculara karşı oluyorsa çok oynadığından ya da dengesiz oynadığından olabilir. Çevrenin bile çok etkisi var bunda.

Geri
Yukarı