Valorant'ta biri hesabıma girmiş VP almış

LeoMessi00

Decapat
Daha fazla  
Az önce uzun zamandır rankı düşük diye girmediğim hesabımın bağlı olduğu Gmail'e mail geldi. " 5450 VP alışverişiniz için teşekkürler!" (İngilizce yazıyordu) görünce şok oldum direkt hesabıma girdim. Bir de ne göreyim cidden doğruymuş ve hesabıma giren kişi uzun zamandır oynuyormuş hesapta başka skinler falanda almış hatta. Ben şu an şok durumdayım ne yapmalıyım sizce? Nasıl girmiş hesabıma? Bir de yabancı galiba önceki görmediğim maillerde sanırım Almanca tam emin olamadım, Riot'tan gelen mailler vardı. ( o kişi hesaba girmeden önce sadece asil Phantom skini vardı )

Aynı durumu yaşadım. Bundan 3 yıl önce felandı Fortnite hesabımı çalmıslar rusun birine satmışlar. Baya da bi para yatırmış adam saolsun.😂 Epicle iletişime geçip hesap bilgilerini verip geri aldım. Eposta değiştim adamın v-Buckslarıda güzelce harcamıştım. Çalan arkadaşlar kimse mümkünse tekrar çalsınlar.

Az önce uzun zamandır rankı düşük diye girmediğim hesabımın bağlı olduğu Gmail'e mail geldi. " 5450 VP alışverişiniz için teşekkürler!" (İngilizce yazıyordu) görünce şok oldum direkt hesabıma girdim. Bir de ne göreyim cidden doğruymuş ve hesabıma giren kişi uzun zamandır oynuyormuş hesapta başka skinler falanda almış hatta. Ben şu an şok durumdayım ne yapmalıyım sizce? Nasıl girmiş hesabıma? Bir de yabancı galiba önceki görmediğim maillerde sanırım Almanca tam emin olamadım, Riot'tan gelen mailler vardı. ( o kişi hesaba girmeden önce sadece asil Phantom skini vardı )

Vallahi 5K VP çeken adam dahasını da çeker 1-2 ay beklet bakalım ne kadar VP çekiyor. Bir şekilde geri alırsın en kötü ticket atarsın Riot'a.

Hocam çok garip bir durum. Hesabı geri alın desem, ben olsam kötü hissederdim. Sonuçta para vermiş diğer insan. Aynı zamanda acaba kara para vs mi diye de düşünmedim değil açıkçası.
Bir arkadaş iade edilebiliyor yazmış. Bence hesabı geri alıp, iade edin. Kimse mağdur olmamış olur.

Birisi büyük ihtimal random hesap diye hesabı satmış. Şifre mail değiş, hayırlı olsun şimdiden az para da değil ha.

Hocam çok garip bir durum. Hesabı geri alın desem, ben olsam kötü hissederdim. Sonuçta para vermiş diğer insan. Aynı zamanda acaba kara para vs mi diye de düşünmedim değil açıkçası.

Evet ben de o kişiye üzülüyorum. Valorant pek oynadıgım bir oyun degil açıkçası oynayasın ama icin de zamanında cok ucuza aldıgım bana ait bir asil Phantom var arada girdigimde güzel oluyordu o skinle oynamak. Kara para seyini anlamadım nasıl olabilir ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı