Valorant'ta biri hesabıma girmiş VP almış

LeoMessi00

Decapat
Daha fazla  
Az önce uzun zamandır rankı düşük diye girmediğim hesabımın bağlı olduğu Gmail'e mail geldi. " 5450 VP alışverişiniz için teşekkürler!" (İngilizce yazıyordu) görünce şok oldum direkt hesabıma girdim. Bir de ne göreyim cidden doğruymuş ve hesabıma giren kişi uzun zamandır oynuyormuş hesapta başka skinler falanda almış hatta. Ben şu an şok durumdayım ne yapmalıyım sizce? Nasıl girmiş hesabıma? Bir de yabancı galiba önceki görmediğim maillerde sanırım Almanca tam emin olamadım, Riot'tan gelen mailler vardı. ( o kişi hesaba girmeden önce sadece asil Phantom skini vardı )

Evet bende o kişiye üzülüyorum Valorant pek oynadıgım bir oyun degil açıkçası oynayasın ama icinde zamanında cok ucuza aldıgım bana ait bir asil Phantom var arada girdigimde güzel oluyordu o skinle oynamak. Kara para seyini anlamadım nasıl olabilir ki

Öyle bir şey yoktur. 3 5 dolarlık VP almış, kaybetse koymaz. Hesabı geri al.

Geri alabiliyorsun. Hesabınla ilgili bigliler istiyor. Mesela ne zaman şifre değiştirme yaptın veya kullandığın epostalar aldığın ilk skin vs vs. Bunların çoğunu dogru cevaplarsan geri alabiliyorsunuz.
Biliyorum fakat çoğu random hesapta öyle bilgiler vs. verilmiyor.

Az önce uzun zamandır rankı düşük diye girmediğim hesabımın bağlı olduğu Gmail'e mail geldi. " 5450 VP alışverişiniz için teşekkürler!" (İngilizce yazıyordu) görünce şok oldum direkt hesabıma girdim. Bir de ne göreyim cidden doğruymuş ve hesabıma giren kişi uzun zamandır oynuyormuş hesapta başka skinler falanda almış hatta. Ben şu an şok durumdayım ne yapmalıyım sizce? Nasıl girmiş hesabıma? Bir de yabancı galiba önceki görmediğim maillerde sanırım Almanca tam emin olamadım, Riot'tan gelen mailler vardı. ( o kişi hesaba girmeden önce sadece asil Phantom skini vardı )

Hesabın öz sahibi misiniz? Yoksa sonradan satın mı aldınız?

Hesabınız hacklanip satıldı büyük ihtimal.
evet galiba ama neden e postasını felan bilmediği hesaba bu kadar büyük miktarda para yatırır ki bir insan cidden aklım almadı.
Çalmış işte, sen niye kötü hissedesin ki?
çalmış ama cidden valorant fazla oynadığım bir oyun değil aydan aya anca başka bir oyun olsa anında şifresini değiştirirdim ama bilemedim şimdi

Yeni konular

Geri
Yukarı