Valorant'ta Brimstone'un tüm dumanları bir anda atması troll sayılır mı?

EkmekArasıRam

Decipat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 adet ekmek. 5-6 Tane ram.
Meslek
Freelancer
Bugün radyant oldum. Ve hiç kaybetmeden. Ama aklıma takılan bir şey var.
Radyant olacağım maçta bir Brimstone geldi. Tüm smokelerini bir anda atıyor. İşe yarar yerler, eyvallah. Ama savunan taraftayız ve defuse atarken yeniden smoke gerekecek. Onu 3 kez uyardık. Ama hepsini birden atıyor smokelerin. "kuruyor bas ultiyi." diyoruz basmıyor. Spike patladıktan sonra atıyor ultiyi. Ayrıca saçma sapan yerlere kuvvet işareti ve moli atıyor. 2'de bir biz baskı kurarken Lineup'a dönüyor.
Bu troll sayılır mı? Raporlasak ban yer mi?

Radiant eloda olduğunuz için çok ufak detaylara, hatalara takılmaya başlamışsınız ve gayet normal. Şunu aklınızdan çıkarmayın, elo fark etmeksizin her elonun kendine has kötü oyuncuları vardır. Örnek olarak gösterdiğiniz Brim gibi daha tonlarca kötü Radiant ile oynayacaksınız.

Bugün radyant oldum. Ve hiç kaybetmeden. Ama aklıma takılan bir şey var.
Radyant olacağım maçta bir Brimstone geldi. Tüm smokelerini bir anda atıyor. İşe yarar yerler, eyvallah. Ama savunan taraftayız ve defuse atarken yeniden smoke gerekecek. Onu 3 kez uyardık. Ama hepsini birden atıyor smokelerin. "kuruyor bas ultiyi." diyoruz basmıyor. Spike patladıktan sonra atıyor ultiyi. Ayrıca saçma sapan yerlere kuvvet işareti ve moli atıyor. 2'de bir biz baskı kurarken Lineup'a dönüyor.
Bu troll sayılır mı? Raporlasak ban yer mi?
Ban yemez, hesap almıştır belki.

Brimstone'un amacı bu değil mi zaten :D ben hep öyle yapıyordum da.

Brimstone'un amacı bu değil mi zaten :D ben hep öyle yapıyordum da.
Yapma. Her halukarda 2 smoke cebinde olsun. Eğer saldıran isen spikeyi kurduktan sonra savunmak için dar bir alanı kapatabilirsin mesela. Savunmada isen takım arkadaşın spikeyi çözer iken üstüne smoke at.
Bunlar sadece örnek. Ayrıca bunları bilmek için "Allah tarafından özel güçlerle donatılmış smoker main" olmana gerek yok. Ben KJ ve sage main olduğum halde bunları biliyorum.

Geri
Yukarı