Valorant'ta sürekli troll geliyor

Trollden kasıt arkadaşlarını engelleme veya rakibi gördüğü halde sıkmama değil de oyunu ciddi oynamamaksa eğer, derecesizde normal gibi geliyor bana. Yani oyunların amacı eğlenmek değil mi zaten? Benim de bir arkadaşım var, çocuk aralıksız 6-7 saat Valorant oynuyordu. Başka bir arkadaşımla beraber gel 1 el atalım dedik ve bize ''Siz derecesiz girip ciddi oynamıyorsunuz'' dedi. Bu denli kasmak bana saçma geliyor. Ancak eğer dereceli maçsa ve troll dediğiniz yukarıda dediklerimse direkt perma falan yemesi gerek ama Riot'dan o performansı beklemiyorum.

Arkadaşlar peki takım bulabileceğim bir Dc sunucusu var mı?

Kültür, eğitim seviyesi ile Avrupa insanı kalitesini ortaya koyuyor işte. İğrenç ötesi biz bize geçirmekte 1 numara bir Türk milleti olduk.

Avrupa insanı kalitesi? Hiç kötü maçın geçti mi Frankfurt serverinde o kadar çok zorbalık yapıyorlar ki aklınız durur, demediklerini bırakmıyorlar. İyi oynayınca hiç tebrik falan etmiyorlar Türk olduğunuzu anlayınca işte o zaman yapılan ırkçılığı izle.

Avrupa insanı kalitesi? Hiç kötü maçın geçti mi Frankfurt serverinde o kadar çok zorbalık yapıyorlar ki aklınız durur, demediklerini bırakmıyorlar. İyi oynayınca hiç tebrik falan etmiyorlar Türk olduğunuzu anlayınca işte o zaman yapılan ırkçılığı izle.
Ben Alman sunucularında da oynadım. Başka oyunlarda oynamaya devam da ediyorum. Ben mi rastlamıyorum öyle tiplere? Yoksa siz mi çok abartıyorsunuz? Anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı