Valorant'ta CM110 ile Makro Kullanılabilir mi?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valorant'ta makro kullanmak gibi bir fikir geldi aklıma. İnternette araştırma yaptığımda sadece Bloody ve Logitech gibi oyunu algılayabilen mouseler üzerine yapılabildiğini gördüm. Cooler Master CM110 mousem var. Oyun algılama özelliği ve driverı yok. Benim bu mouseye makro yapma şansım yok mu?

Ek olarak: Makro IP ban sebebi mi?

(Makro yapma isteme sebebim kendinden bezdiren saçma recoillere sahip silahlar.)

(Makro yapma isteme sebebim kendinden bezdiren saçma recoillere sahip silahlar.)
Muhtemelen makro yapamazsınız fakat ben oyun hakkında bilgi vereyim. Valorant'da hiç bir silahın sabit bir spray pattern'i yok. İlk 3 mermiden sonraki bütün mermileriniz şansına dağılıyor. Oyun size saçma geliyor diye 3.parti yazılımlardan yardım alma hakkına sahip olmuyorsunuz. Eğer o kadar saçma ise bırakabilirsiniz.

Random dağıldığını biliyorum ama nedense karşımdaki herkesin dümdüz gidiyor buna anlam veremiyorum.

Muhtemelen işe yaramayacak, yarasa dahi yasak olacak. Ayrıyetten bu bir rekabetçi FPS oyunu. Beceremiyorsanız antrenman yapar, çabalar, gelişmeye çalışırsınız. Başka bir çaresi yok.

Ben logitech mouse ve klavye kullanıyorum. Macroyu da satın aldım valorant da sürekli kullanıyorum.
Macro hiç bir zaman ban sebebi değildir.

Ben logitech mouse ve klavye kullanıyorum. Macroyu da satın aldım valorant da sürekli kullanıyorum.
Macro hiç bir zaman ban sebebi değildir.
Turnuvaların bu durumdan haberi yok herhalde.

Dosya Ekleri

• 97D3640D-74DA-4529-9601-38EBA14B00AC.jpeg
    97D3640D-74DA-4529-9601-38EBA14B00AC.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 511

Geri
Yukarı