Valorant'ta makro kullanmak ban yedirtir mi?

ardarda13

Hectopat
Daha fazla  
Bu videoda gördüm. Ban yedirtir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda gördüm. Ban yedirtir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mouse üçlü ateş butonumu kullandığım için bile yedim, bunun için kesin yersin sanırım.

Hem evet hem hayır, bazı farelerin üstünde otomatik makro tuşları var basıp mod değiştirebiliyorsun. Fakat yazılımları üzerinden ayar yaparsan, yeme ihtimalin var.

O zaman makro neden hala mouselarda kullanılıyor? Bu özelliği nasıl kullanabilirim? Bu özelliğin en küçük ayrıntısını bile kullansam ban yer miyim? Bilmediğim için soruyorum.

Hem evet hem hayır, bazı farelerin üstünde otomatik makro tuşları var basıp mod değiştirebiliyorsun. Fakat yazılımları üzerinden ayar yaparsan, yeme ihtimalin var.
Yok dostum mouse driverı falan dinlemiyor direkt ban atıyor. Makro açmazdım yerinde olsam.
O zaman makro neden hala mouselarda kullanılıyor? Bu özelliği nasıl kullanabilirim? Bu özelliğin en küçük ayrıntısını bile kullansam ban yer miyim? Bilmediğim için soruyorum.

Dostum mouseın yazılımı üzerinden ya da farklı bir program üzerinden ayar yapmadığın sürece sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı