Valorant'ta CPU %100 kullanılıyor

Cevabını google aramasıyla 1 dakikada bulabileceğin şeye konu açanlara hastayım. İşlemcin 2 aydır oyunda tam kullanılıyor, FPS iyiyse mesele yok.

Valorant CPU %100 kullanılıyor ne yapabilirim? Son 2 ayda yapmaya başladı.

Sisteminizi atarsanız yardımcı olabiliriz.

Cevabını Google aramasıyla 1 dakikada bulabileceğin şeye konu açanlara hastayım. İşlemcin 2 aydır oyunda tam kullanılıyor, FPS iyiyse mesele yok.

Bence sorun bu değil. Valorant da işlemcinin %100'ünü kullanması tuhaf değil mi?

Sisteminizi atarsanız yardımcı olabiliriz.

Bence sorun bu değil. Valorant da işlemcinin %100'ünü kullanması tuhaf değil mi?
Ekran kartı: RX 6500 XT
İşlemci: i3-10105F
Anakart: PRO H410M-B
fps:90 150 arası pc ilk aldımda 300 le 350 alıyordum
hesap ceza yedi sanırım cevap yazamıyorum bu yan hesap

Sisteminiz nedir?
Ekran kartı: RX 6500 XT
İşlemci: i3-10105F
Anakart: PRO H410M-B
fps:90 150 arası pc ilk aldımda 300 le 350 alıyordum
hesap ceza yedi sanırım cevap yazamıyorum bu yan hesap

Cevabını google aramasıyla 1 dakikada bulabileceğin şeye konu açanlara hastayım. İşlemcin 2 aydır oyunda tam kullanılıyor, FPS iyiyse mesele yok.
baktım canım hiç bir şey olmadı 1 aydır zaten google youtube orda burda bakıyorum ne yaparım diye en son buraya yazdım

baktım canım hiç bir şey olmadı 1 aydır zaten google youtube orda burda bakıyorum ne yaparım diye en son buraya yazdım
Peki öyle olsun canım, MSI Afterburner indir ayarlardan izleme kısmından GPU ve CPU, sıcaklık kullanım değerlerini aç. CPU tüm çekirdeklerin kullanım değerlerini aç oyuna gir %100 kullanımdan ss al buraya at.

Ekran Alıntısı.JPG
Buradan işaretli yeri aç sonra dediklerimi aç tamam de oyuna gir.

Geri
Yukarı