Valorant'ta eğilme tuşunu mouse tuşunda kullanmanın dezavantajı olur mu?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Nedenini bilmediğim bir şekilde kendimi bildim bileli yıllardır oyun oynarken parmaklarım Shift ve CTRL tuşunda hem rahat etmiyor, hem de yetişmiyor. Yetiştirmek için ekstra bir çaba sarf edip zorlar parmağımı götürmem gerekiyor. Bende bu yüzden Valorant'ta veya diğer oyunlarda CTRL ve Shift tuşlarını farenin solundaki 2 tuşa atıyorum. Oyun oynarken bunun bir dezavantajı olur mu?

Doğru ayar diye bir şey yok. Kendin nasıl rahatsan öyle oyna. O kadar saçma ayarlarla oynayan e sporcular varki akıl erdiremiyor insan. Sendeki gayet normal.

Makro tuşuna atadıysan sıkıntı yok. İstersen ateş etmeyi G tuşuna ata öyle oyna. Nasıl istiyorsan.

Nedenini bilmediğim bir şekilde kendimi bildim bileli yıllardır oyun oynarken parmaklarım Shift ve CTRL tuşunda hem rahat etmiyor, hem de yetişmiyor. Yetiştirmek için ekstra bir çaba sarf edip zorlar parmağımı götürmem gerekiyor. Bende bu yüzden Valorant'ta veya diğer oyunlarda CTRL ve Shift tuşlarını farenin solundaki 2 tuşa atıyorum. Oyun oynarken bunun bir dezavantajı olur mu?

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır kendiniz nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanın sonuçta asıl rahat etmediğiniz bir pozisyon daha dezavantajlı olur. Şahsen ben FPS oyunlarında sol elimle mouse kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı