Valorant'ta küfür edilirse bir şey olur mu?

• Konuyu başlatan 488523
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 3B
4

488523

Ziyaretçi
Valorant'ta küfür etmek.
Valorant oynarken günün dolgunluğu ile yazılı küfür ettim. Karşımdaki de küfür etti, ikimiz de oyun boyunca birbirimize küfür ettik ama oyunun sonuna doğru başka bir oyuncu ekran görüntüsü aldım, CİMER'e şikayet edeceğim dedi, bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta küfür etmek.
Valorant oynarken günün dolgunluğu ile yazılı küfür ettim. Karşımdaki de küfür etti, ikimiz de oyun boyunca birbirimize küfür ettik ama oyunun sonuna doğru başka bir oyuncu ekran görüntüsü aldım, CİMER'e şikayet edeceğim dedi, bir şey olur mu?
Küfür ettiğiniz oyuncu mu dedi bunu?

Evet, küfür ederseniz bir şey olabilir. Kısa süreliğine veya kalıcı olarak oyundan veya oyun sohbetinden yasaklanabilirsiniz.
CİMER'den bir şeyin olması çok zor.

Son düzenleme:
Valorant'ta küfür etmek.
Hiçbirşeycik olmaz.Yeni velet taktiği bu mahmeke veya cimer.

Küfür ettiğin kişi SS alıp, seni sibere bildirdikten sonra siber Valorant ile iletişim kurup IP bilgisini alıp kişiyi tespit ederse küfüre maruz kalan kişi küfür edene dava açabilir. Bu olmayacağı için bir şey olmaz.

CİMER'e şikayet etmekle bir şey yapılmaz. Bununla da uğraşmazlar. Ama küfretmemen lazım, RIOT'un Türkiye ofisi var, dolayısıyla log kayıtlarına erişebilmeleri için yetkili bir birim var, birisine küfredersen böyle bir yasal yol hakkı var ve dava açabilir. Ama senin dediğin gibi bir durumda korkulacak bir şey yok.

Geri
Yukarı