Valorant'ta eskisi kadar iyi değilim

yigitkjjjjlll

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben normalde her maç 20 30 vuruyordum ve PC bozuldu diye 2hafta oynamadım sonra aldığımda 2,3 gün içinde alıştım sonra ise bu aralar hiç oynayamıyorum. Neden bende anlamadım bir de kafam çok mermi izleri ve çözünürlüğe takıldı bir türlü ayarlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben normalde her maç 20 30 vuruyordum ve PC bozuldu diye 2hafta oynamadım sonra aldığımda 2,3 gün içinde alıştım sonra ise bu aralar hiç oynayamıyorum. Neden bende anlamadım bir de kafam çok mermi izleri ve çözünürlüğe takıldı bir türlü ayarlayamadım.
Mermi izlerini kapatın. Ayrıca birkaç gün oynamamış olmanız sizi cidden çok düşürür. Deli gibi aim çalışın. Ve mümkünse her gün oynayın.

Ayarlarla sık sık oynamanızı tavsiye etmiyorum. Kaz hafızanız bir ayara alışıyor ve değiştirdiğinizde tökezliyorsunuz. Bir ayarı yapın ve rahatsızda olsanız değiştirmeyin. Birkaç haftaya tam size göre olduğunu hissedeceksiniz.

Bende aynı sorunu csde yaşamıştım. 20 winstreak gidiyordum kartal rütbelerindeydim. Araya 6 ay askerlik girdi. 6 ay sonra girdiğimde silver eloda kanserlenmeye başladım. 1 hafta ara vermeye gelmiyor bu oyunlar.
Monitör, oyun, grafikler, aim bambaşka oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı