Valorant'ta eskisi kadar iyi değilim

Phonix31

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yücelik immortal arası bir oyuncuyum. Son 2 aydir eski performansım yok. Hem aim konusunda hem de gamesense konusunda. Cluchtlara kaldığım zaman eskisi kadar mantıklı düşünemiyorum. Oyundayken sanki kolum tutmuyor bunun yüzünden kapı kırmışlıgım var. Eskiden Vs'lerde immolari rahatlıkla yeniyordum. Bazı Radiant arkadaşlarımı yeniyor bazı arkadaşlarıma 1 2 sayı farkla kaybediyorum. Oyundan bilerek ban yiyerek uzaklasmaya çalıştığım var. Belki düzelir ama gene olmadı. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam valorantta prime dönemleri o kadar uzun sürmüyor ne yazık ki. 1-2 gün ara verseniz bile kötüleştiğiniz oluyor. Fakat biraz azimle tekrardan prime döneme de girebiliyorsunuz. Ben yücelik-immoda oynarken günde 6-7 dm vandal-şerif ile paso one tap oynuyordum. Bayağı bir katkısı oluyordu. Genelde herkesin takıldığı kısım gamesense oluyor. Ben onun için unranked girip full focus oynamasam da biraz odaklanarak oynuyordum katkısı oluyordu.

Hocam Valorant'ta Prime dönemleri o kadar uzun sürmüyor ne yazık ki. 1-2 gün ara verseniz bile kötüleştiğiniz oluyor. Fakat biraz azimle tekrardan Prime döneme de girebiliyorsunuz. Ben yücelik-immoda oynarken günde 6-7 DM vandal-şerif ile paso One tap oynuyordum. Bayağı bir katkısı oluyordu. Genelde herkesin takıldığı kısım gamesense oluyor. Ben onun için unranked girip Full focus oynamasam da biraz odaklanarak oynuyordum katkısı oluyordu.

İlk olarak Valorant bağımlılığınız var belli ki, oyundan bir süre uzaklaşın.
İkinci olarak, kaybedince ve ölünce bu kadar sinirlenmenize gerek yok, dünyanın sonu değil.
Üçüncü olarak, aimlabs indirip iyi bir Valorant programı bulup oyuna girmeden önce çalışın.

Önerileriniz icin cok teşekkür ederim arkadaşlar unutmazsam 2 gün sonra sonucları yazacagım.

Geri
Yukarı