Valorant'ta evdeyken iyi oynayamıyorum ama internet kafeye gidince iyi oynuyorum

swolxt

Picopat
Selam. Şöyle bir sorum olacak: Valorant'a arkadaşlarla internete gittiğimizde her maç 20-30 arası adam vuruyorum ve güzel oynuyorum. Ama eve gelince birden kolsuz oluyorum maç başı 10-15 adam vuruyorum. İnternet kafe ile benim sistemin arasındaki FPS farkı çok az. Ekipmanların fiyat ve kalite açısından benzerliği de neredeyse aynı. Mouse'larde sensleri de aynı kullanıyorum ama olmuyor, adam vuramıyorum. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Selam. Şöyle bir sorum olacak: Valorant'a arkadaşlarla internete gittiğimizde her maç 20-30 arası adam vuruyorum ve güzel oynuyorum. Ama eve gelince birden kolsuz oluyorum maç başı 10-15 adam vuruyorum. İnternet kafe ile benim sistemin arasındaki FPS farkı çok az. Ekipmanların fiyat ve kalite açısından benzerliği de neredeyse aynı. Mouse'larde sensleri de aynı kullanıyorum ama olmuyor, adam vuramıyorum. Bunun sebebi ne olabilir sizce?
Testestoron kokusu.

Oyunu genellikle cafede mi yoksa evde mi oynuyorsun?
sadece hafta sonları pc gecebildiğim için haftada 2 gün evden 3 gün int kafeden

Oyunu genellikle cafede mi yoksa evde mi oynuyorsun?
bide hocam şimdi düşündümde mouse kaynaklıda olabilirmi mouse everst in bir mousesi 2020 de 70 tl ye almistim

arkadasinizin mmr degeri dusuk oldugundan onunla oynadiginizda daha kolay rakipler geliyor olablir
arkadaşım benden daha iyi oynuyor hocam.

gaza getiren bir ortam ve aldığın zevk 2 katına çıkar bide testosteronu emiyorsun o yüzdendir

Sadece hafta sonları PC gecebildiğim için haftada 2 gün evden 3 gün int kafeden.

Bir de hocam şimdi düşündümde mouse kaynaklıda olabilir mi mouse everst in bir faresi 2020 de 70 TL'ye almistim.

Arkadaşım benden daha iyi oynuyor hocam.

Cafe ye daha fazla gittiğin için oraya biraz daha alışmış olabilirsin, mouse farkıda olabilir. Cafede mouse daha rahat gelip kolayca rakip vurabiliyorsudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı