Valorant'ta fare takılıyor

DETTLAF.F

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim çok eski olmayan bir Gaming farem far fakat şu 1 ayda farem Valorant da takılmaya başladı. Sorunu tespit etmek için her yolu denedim: Önce mousepadi yıkadım denedim işe yaramadı sonra farklı bir oyuna girdim ( CS:GO) fare takılmamaya başladı hızlıca ve takılmadan dönüşler yapabiliyordum buradan sorunun farede veya mouse pad de olmadığını anladım. Ama ben yine de başka fare ile de denedim onda da yine valorannta kasıyor fakat CS:GO'da kasmıyordu. Ne zaman Valorant girsem takılma başlıyordu (oynarken arayüzde imleç takılmıyor) bende valoranttı silip tekrar yükledim ama yine işe yaramadı bayağı şey denedim YouTube'dan bakarak yapmaya çalıştım olmadı. Bu sorunu yaşayan veya çözümü bilen var mı?

Arkadaşlar benim çok eski olmayan bir Gaming farem far fakat şu 1 ayda farem Valorant da takılmaya başladı. Sorunu tespit etmek için her yolu denedim: Önce mousepadi yıkadım denedim işe yaramadı sonra farklı bir oyuna girdim ( CS:GO) fare takılmamaya başladı hızlıca ve takılmadan dönüşler yapabiliyordum buradan sorunun farede veya mouse pad de olmadığını anladım. Ama ben yine de başka fare ile de denedim onda da yine valorannta kasıyor fakat CS:GO'da kasmıyordu. Ne zaman Valorant girsem takılma başlıyordu (oynarken arayüzde imleç takılmıyor) bende valoranttı silip tekrar yükledim ama yine işe yaramadı bayağı şey denedim YouTube'dan bakarak yapmaya çalıştım olmadı. Bu sorunu yaşayan veya çözümü bilen var mı?
Çözüm öneren arkadaşlar olacaktır, onları denediğinizde hala çözülmüyorsa format atmayı deneyebilirsiniz. Aynı sorundan konu açan başka bir arkadaş formatla çözdüğünü belirtmiş, ama ne kadar kesindir bilemem.

Arkadaşlar benim çok eski olmayan bir Gaming farem far fakat şu 1 ayda farem Valorant da takılmaya başladı. Sorunu tespit etmek için her yolu denedim: Önce mousepadi yıkadım denedim işe yaramadı sonra farklı bir oyuna girdim ( CS:GO) fare takılmamaya başladı hızlıca ve takılmadan dönüşler yapabiliyordum buradan sorunun farede veya mouse pad de olmadığını anladım. Ama ben yine de başka fare ile de denedim onda da yine valorannta kasıyor fakat CS:GO'da kasmıyordu. Ne zaman Valorant girsem takılma başlıyordu (oynarken arayüzde imleç takılmıyor) bende valoranttı silip tekrar yükledim ama yine işe yaramadı bayağı şey denedim YouTube'dan bakarak yapmaya çalıştım olmadı. Bu sorunu yaşayan veya çözümü bilen var mı ?
Sonradan aklıma geldi birde aklımda şu var benim işlemcim intel core 9. nesil i3 ve Valorant da işlemci oyunu olduğu için olabilir fakat oyunda kasmada yok sadece aim titreme

Sonradan aklıma geldi bir de aklımda şu var benim işlemcim Intel Core 9. nesil i3 ve Valorant da işlemci oyunu olduğu için olabilir fakat oyunda kasmada yok sadece aim titreme

İşlemcin Valorant için yeterli, Grafik ayarlarından V-Sync açıp deneyebilirsin. Açıkçası konuyla ilgili çok bilgim olmadığından yardımcı olamıyorum, internetin hızlıysa format fikrini düşünebilirsin çözüm bulamadığında.

İşlemcin Valorant için yeterli, Grafik ayarlarından V-Sync açıp deneyebilirsin. Açıkçası konuyla ilgili çok bilgim olmadığından yardımcı olamıyorum, internetin hızlıysa format fikrini düşünebilirsin çözüm bulamadığında.
tavsiyen için teşekkürler düzeldi

Geri
Yukarı