Valorant'ta fareyi hareket ettirince FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta 150 200 civarı FPS alırken mouseyi hareket ettirdiğim gibi 70 60 40'a düşüyor ve acayip takılma yaratıyor. Sadece hareket edersem bir şey olmuyor. Sizce bu neden oluyor yardım eder misiniz sadece FPS sabitleyince düzeliyor. Sistem RX560 4 GB Ryzen 3 1200 16 GB RAM

Fareyi hareket ettirme kafa hizasına sabitle ve W a s D tuşları ile sağ sol yaparak koşarak vur. Zaten Valorant fizik mekaniklerinin ve saçmalıkların bol olduğu bir oyun değil mi :D bence rahatlıkla vurabilirsin.

Merhaba Valorant'ta 150 200 civarı FPS alırken fareyi hareket ettirdiğim gibi 70 60 40'a düşüyor ve acayip takılma yaratıyor. Sadece hareket edersem bir şey olmuyor. Sizce bu neden oluyor yardım eder misiniz sadece FPS sabitleyince düzeliyor. Sistem RX560 4 GB Ryzen 3 1200 16 GB RAM.

Mouseyi hareket ettirdiğiniz de yeni kareler meydana geliyor gökyüzü dokuları yer dokuları vb. böyle FPS düşmesi gayet normal bir şey ayrıca sabit FPS alınca düzelmesi tamamen minimum 60FPS tutarak kendisini optimizasyon edip akıcı şekilde oynamanıza yarıyor.

Fareyi hareket ettirme kafa hizasına sabitle ve W a s D tuşları ile sağ sol yaparak koşarak vur. Zaten Valorant fizik mekaniklerinin ve saçmalıkların bol olduğu bir oyun değil mi :D bence rahatlıkla vurabilirsin.
Bence sorun fareyi hareket ettirince doğal olarak oyun motorunun daha fazla çalışması. Bu pek de bir işe yaramaz.

Hahaha fare kullanmamak için sadece bir agent’ı oynamak mı? Muhteşem bir çözüm kesinlikle(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı