Çözüldü Valorant'ta fareyi hareket ettirince FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aeugust

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selam. Laptop kullanıyorum ve ekran kartım 1650 Ti, işlemcim Ryzen 5 4600H, 8 GB RAM, 500 SSD. Valorant'ı silip yükledikten sonra bu problem ortaya çıkmaya başladı. Videoda gördüğünüz gibi bütün ayarlar en düşükte. Hiçbir kısıtlama yok, cihaz yüksek performans modunda. Fare hareket etmeyince 140 180 FPS arası ama fare hareket edince bir anda 30 40 FPS'ye düşüyor. İyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Farenin programından yenileme hızını düşürün. Hz değerinde olur genellikle.

Ms değeri çok yüksek olan bir ayar da olabilir onu da düşürün. Çok yüksek bir değer varsa düşürün işte.
Arkadaşlar öncelikle selam. Laptop kullanıyorum ve ekran kartım 1650 Ti, işlemcim Ryzen 5 4600H, 8 GB RAM, 500 SSD. Valorant'ı silip yükledikten sonra bu problem ortaya çıkmaya başladı. Videoda gördüğünüz gibi bütün ayarlar en düşükte. Hiçbir kısıtlama yok, cihaz yüksek performans modunda. Fare hareket etmeyince 140 180 FPS arası ama fare hareket edince bir anda 30 40 FPS'ye düşüyor. İyi Sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal bir şey değil mi hocam? Yeni yükleme yapıyor çünkü.

Farenin programından yenileme hızını düşürün. Hz değerinde olur genellikle.

Ms değeri çok yüksek olan bir ayar da olabilir onu da düşürün. Çok yüksek bir değer varsa düşürün işte.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı