Valorant'ta farklı ekrana alışmak için ne yapılması gerekir?

nicolatesIa

Centipat
Yer
kalifornia abd
Daha fazla  
Selam iyi sosyaller. Bir iş gereği şehir dışına çıktım ve boş zamanım çok fazla oluyor. Yanıma aldığım laptop ekranı 15,6 inç civarı bir şey. Valorant oynarken ekran küçüklüğünden dolayı adama düzgün bir şekilde nişan alamıyorum. Evdeyken kullandığım monitör 27 inç. Bunun acaba bir çözümü var mıdır? Ne yapılabilir cevaplarsanız sevinirim, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam iyi sosyaller. Bir iş gereği şehir dışına çıktım ve boş zamanım çok fazla oluyor. Yanıma aldığım laptop ekranı 15,6 inç civarı bir şey. Valorant oynarken ekran küçüklüğünden dolayı adama düzgün bir şekilde nişan alamıyorum. Evdeyken kullandığım monitör 27 inç. Bunun acaba bir çözümü var mıdır? Ne yapılabilir cevaplarsanız sevinirim, iyi akşamlar.
Bunun bir çözümü yokki bu insan doğasında var.

Malesef çokta birşey fark etmiyor aslında.Aimin iyiyse her türlü cihazla oynarsın.Alışmak istersen laptopu kendine yaklaştırmak dışında başka bir fikrim yok.

Oyuna bir şekilde sıkıca odaklanın o zaman alışabilirsiniz. Örneğin oyun oynarken arkada gazlayıcı müzik açabilirsiniz.

Geri
Yukarı