Valorant'ta format sonrası FPS düşüşü

Voliskk

Yoctopat
Daha fazla  
i5 8250U 1.60GHz
NVIDIA MX130.
1 TB HDD.
7.88 GB RAM.
Sistem ile normalde 130'a kadar çıkan bir FPS alıyordum dropsuz şekilde ama bir süre sonra ne yazık ki Windows çöktü. Geri Windows 10 kurduktan sonra Valorant en fazla 40 FPS'ye çıktı bir de bu olmazmış gibi ekranda donuyor. Valorant'tayken birçok arkadaşım SSD alırsam çözülür dedi ama buraya da sormak istedim. Sizce çözüm nasil çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 8250U 1.60GHz
NVIDIA MX130.
1 TB HDD.
7.88 GB RAM.
Sistem ile normalde 130'a kadar çıkan bir FPS alıyordum dropsuz şekilde ama bir süre sonra ne yazık ki Windows çöktü. Geri Windows 10 kurduktan sonra Valorant en fazla 40 FPS'ye çıktı bir de bu olmazmış gibi ekranda donuyor. Valorant'tayken birçok arkadaşım SSD alırsam çözülür dedi ama buraya da sormak istedim. Sizce çözüm nasil çözümü nedir?
Ekran kartı sürücülerini geri kurun ve bilgisayara bakım yapın.
Ekran kartı sürücülerini kurmak için tıkla.

Sürücüler yüklü mü? Sıcaklık değerleri nasıl?
Sürücüler Yüklü Ama Diğer Arkadaşın Dediği Gibi Silip Yüklücem Ve Sıcaklık Değeri Normal Bence Oyundayken 85-90 arası

Ekran kartı sürücülerini geri kurun ve bilgisayara bakım yapın.
Ekran kartı sürücülerini kurmak için tıkla.
Ekran kartı sürücülerini nasıl silmem lazım? Vede bilgisayara nasıl bakım Yapıcagimi anlamadim

Sürücüler Yüklü Ama Diğer Arkadaşın Dediği Gibi Silip Yüklücem Ve Sıcaklık Değeri Normal Bence Oyundayken 85-90 arası
Hocam sıcaklık sınırı 80 derecedir. Eğer 80 dereceyi geçiyorsa ya kasanın içini temizleyin ya termal macun yenileyin ya daha fazla fan takın ya sıvı soğutma takın ya da kasanız kötü ise kasanızı değiştirin.

Geri
Yukarı