Rehber Valorant'ta FPS artırma

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam ayarın orjinali nedir? Yanlışlıkla arkadaşımın hesabınada yapmışım. @rexashi
Hocam kusura bakmayın, geç görmüşüm.
[ScalabilityGroups]
sg.ResolutionQuality=100.000000
sg.ViewDistanceQuality=3
sg.AntiAliasingQuality=3
sg.ShadowQuality=3
sg.PostProcessQuality=3
sg.TextureQuality=3
sg.EffectsQuality=3
sg.FoliageQuality=3
sg.ShadingQuality=3
Default hali böyledir.

Hocam kusura bakmayın, geç görmüşüm.
[ScalabilityGroups]
Sg. Resolutionquality=100.000000
Sg. Viewdistancequality = 3
Sg. Antialiasingquality = 3
Sg. Shadowquality = 3
Sg. Postprocessquality = 3
Sg. Texturequality = 3
Sg. Effectsquality = 3
Sg. Foliagequality = 3
Sg. Shadingquality = 3
Default hali böyledir.

Hocam tam böyle değildi sanırım arada 0 falan vardı. Bittim ben :)

FPS artış konularında kalite ayarlarını görmek artık çok anlamsız. Ama diğer ayarlar tabiki faydalı olabilir.

Dediklerinizi yaptım düşük FPS alıyordum bir deneyeyim dedim nasıl olacak diye her şeyi yaptım fakat oyuna girmiyor oyuna tıklıyorum grafik ayarlarında yaptığımız bootstrap diye bir izine evet dedikten sonra

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir​

Diye bir hata alıyorum Defender kapalı grafik ayarlarındakileri de sildim yine de düzelmedi.

Dediklerinizi yaptım düşük FPS alıyordum bir deneyeyim dedim nasıl olacak diye her şeyi yaptım fakat oyuna girmiyor oyuna tıklıyorum grafik ayarlarında yaptığımız bootstrap diye bir izine evet dedikten sonra

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir​

Diye bir hata alıyorum Defender kapalı grafik ayarlarındakileri de sildim yine de düzelmedi.
Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, ve dediğim config dosyasına sağ tıklayıp özellikler sekmesine gelin, salt okunur seçeneği tikli ise tikini kaldırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı