Rehber Valorant'ta FPS artırma

İşletim sistemi
Windows 10
Şu an yapsammı diye düşünüyorum. @rexashi hocam bu
8 GB RAM:
sg.ResolutionQuality=75.000000
sg.ViewDistanceQuality=3
sg.AntiAliasingQuality=2
sg.ShadowQuality=2
sg.PostProcessQuality=2

sg.TextureQuality=2
sg.EffectsQuality=2
sg.FoliageQuality=2
sg.ShadingQuality=1

6 GB RAM:
sg.ResolutionQuality=60.000000
sg.ViewDistanceQuality=2
sg.AntiAliasingQuality=2
sg.ShadowQuality=1
sg.PostProcessQuality=2
sg.TextureQuality=1
sg.EffectsQuality=2
sg.FoliageQuality=2
sg.ShadingQuality=1

4 GB RAM:

sg.ResolutionQuality=52.000000
sg.ViewDistanceQuality=1
sg.AntiAliasingQuality=0
sg.ShadowQuality=0
sg.PostProcessQuality=0
sg.TextureQuality=0
sg.EffectsQuality=0
sg.FoliageQuality=0
sg.ShadingQuality=0
ayarları yaparsam kalite çok düşermi.

Çözünürlüğü düşürmek FPS artışı sağlar ama daha çok ölmenize ve daha az kill almanıza sebep olur çünkü görüntüyü seçmekte zorlanırsınız. Ben de çözünürlüğün en yüksekte olması taraftarıyım.
Bunun dışında güzel bilgilendirme, elinize sağlık.

aga dediğin herşeyi yaptım oyunu açtım Valorant başlatılamadı bir sorun oluştu dedi ve C:\Riot Games\VALORANT\live\VALORANT.exe windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmıyabilir hatası alıyorum lütfen yardım

aga dediğin herşeyi yaptım oyunu açtım Valorant başlatılamadı bir sorun oluştu dedi ve C:\Riot Games\VALORANT\live\VALORANT.exe windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmıyabilir hatası alıyorum lütfen yardım
Valorant'ı yönetici olarak çalıştırın ve config dosyasını sağ tıklayıp özellikler diyin salt okunur tikli ise tiki kaldırın.

Config dosyasına sağ tıklayın ve özellikler diyin.
Salt okunur'un tikini kaldırın.

Geri
Yukarı