Valorant'ta FPS düştü

TheNoblesT.R

Hectopat
Dün bilgisayarım mavi ekran verip kapanıyordu şimdi onu düzelttim fakat Valorant'ta FPS düştü. Format atsam FPS düzelir mi? Çünkü bellek kullanımı da fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant sağı solu belli olmayan bir oyun, yarın 2 kat fazla FPS de alabilirsin, daha da düşebilir. Biraz sorunlu bir oyun yani. Bellek kullanımını azaltmak için arkada çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.

Dün bilgisayarım mavi ekran verip kapanıyordu şimdi onu düzelttim fakat Valorant'ta FPS düştü. Format atsam FPS düzelir mi? Çünkü bellek kullanımı da fazla.

Ne sistem bilgisi vermişsin, ne de kaç FPS'den kaç FPS düştüğünü vermişsin.

Yardımcı olamıyorum.

Yardımcı olamıyorum.

i5 4570 GTX 1050 Ti normalde 100 150 FPS falan alıyordum şimdi 30 falan.

Yardımcı olamıyorum.

Hocam termal macundan kaynaklı olabilir mi bugün değiştirdim fakat termal macun 10 TL idi ve işlemci sıcaklığı boşda 80-90 derece yarın Cooler Master'dan yeni bir termal macun sipariş edeceğim düzelme ihtimali var mı?

Son düzenleme:
i5 4570 GTX 1050 Ti normalde 100 150 FPS falan alıyordum şimdi 30 falan.

Hocam termal macundan kaynaklı olabilir mi bugün değiştirdim fakat termal macun 10 TL idi ve işlemci sıcaklığı boşda 80-90 derece yarın Cooler Master'dan yeni bir termal macun sipariş edeceğim düzelme ihtimali var mı?
O sıcaklıklara yük altında çıkması bile tehlikeli, kesinlikle macununu değiştirin.

Geri
Yukarı