Valorant'ta FPS sınırı kaldırılmıyor

norecamutga

Hectopat
Başlıkta da bahsettiğim gibi Valorant sabit olarak 60 FPS çalışıyor. Oyunun içindeki FPS sınırı ayarları kapalı olmasına rağmen hiçbir şey değişmiyor. Kullandığım ekran kartı ile ilgili olabileceğini düşündüğüm için AMD Radeon Software üzerinden de bir şeyler yapmaya çalıştım ama işe yaramadı bir çözüm bilen var mı?

Başlıkta da bahsettiğim gibi Valorant sabit olarak 60 FPS çalışıyor. Oyunun içindeki FPS sınırı ayarları kapalı olmasına rağmen hiçbir şey değişmiyor. Kullandığım ekran kartı ile ilgili olabileceğini düşündüğüm için AMD Radeon Software üzerinden de bir şeyler yapmaya çalıştım ama işe yaramadı bir çözüm bilen var mı?
V-sync açık mı? Açıksa kapat.

Monitör ün kendisi 60 FPS'e kilitlenmiştir kendi ayarlarına gir bak oradan.

Hayır değil.

Böyle bir şey yaptığımı sanmıyorum ama diyelim ki yanlışlıkla aktifleştirdim. AMD üzerinden nasıl kapatabilirim?

AMD ekran kartı kullanmadığım için bilmiyorum. İnternetten araştırın. AMD denetim masası üzerindendir, eğer bilgisayarınız bu teknolojinin gerektirdiği şartları yerine getirmiyorsa seçeneği göremezsiniz bile zaten.

Geri
Yukarı