Valorant'ta gereksiz uzaklaştırma aldım

YekcanPro

Hectopat
Oyuna dün gece bir kere girdim ama maça girmeden vazgeçip çıktım. Bugün girmeye çalıştığımda ise sürekli olarak VAN 152 hatasını alıyorum. Araştırma yapınca donanım uzaklaştırması olduğunu öğrendim. Birçok kez denedim yeniden başlattım hatta Vanguard'ı silip yeniden yükledim fakat düzelmedi. Hiç hile falan da açmadım, zaten hileler virüslü oluyor ya da paralı oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Valorant'a geri dönebilmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe yaz ancak banın kalkmaz. Sadece süresini öğrenirsin. Vanguard bir yazılımı hile olarak algılayıp uzaklaştırmıştır. Hiç boş yere attığını görmedim. Kardeşiniz varsa o yüklemiştir ya da kuzeniniz.

Muhtemelen alacağınız otomatik cevap bu olacak.

Merhaba arkadaş! Maalesef donanım uzaklaştırma almışsın. Süre bitiminde tekrar görüşmek üzere!

Hocam maç aratip bulduğunda maç başlamadan çıkarsanız, sizin takım 4 kişi oynuyor. Bu yüzden 4 ay uzaklaştırma almışsınız. Donanım sebepli olduğu içinde başka hesaptan da oynayamazsiniz.

Artı -1 Eksi
Desteğe yaz ancak banın kalkmaz. Sadece süresini öğrenirsin. Vanguard bir yazılımı hile olarak algılayıp uzaklaştırmıştır. Hiç boş yere attığını görmedim. Kardeşiniz varsa o yüklemiştir ya da kuzeniniz.
Tekim. 3 gündür oyuna girmiyorum ama neden hile algılasın bir program olsa da. Ayrıca crack uygulama kullanmıyorum ben defender hep açık.

Hocam maç aratip bulduğunda maç başlamadan çıkarsanız, sizin takım 4 kişi oynuyor. Bu yüzden 4 ay uzaklaştırma almışsınız. Donanım sebepli olduğu içinde başka hesaptan da oynayamazsiniz.

Hocam öyle durumlarda donanım uzaklaştırması atmıyor diye biliyorum.

Tekim. 3 gündür oyuna girmiyorum ama neden hile algılasın bir program olsa da. Ayrıca crack uygulama kullanmıyorum ben Defender hep açık.

Eskiden yükleyipte silmemişsinizdir belki de.

Maç içerisinde çıkmadım(Olduysa da 1-2 kere olmuştur.), Sohbette küfürlü kelimeler konuşmadım/yazmadım, Crack program kullanmadım.

Hocam öyle durumlarda donanım uzaklaştırması atmıyor diye biliyorum.

Eskiden yükleyipte silmemişsinizdir belki de.
3 gün önce girebiliyordum. Dün lobiye girebiliyordum. Bugün giremiyorum hiçbirine.

Yeni konular

Geri
Yukarı