Valorant gereksiz HWID ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cagdass06

Yoctopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar ben bir Valorant oyunucusyum ve bundan 1.5 ay önce kendime bir PC topladım ve monitör dahil 9000 TL verdim şimdi bu ne alaka diye soracaksınız açıklıyorum, her zamanki gibi Valorant'a girdim poliganda alıştırma yapacaktım ve şöyle bir ekran geldi.

hwid.jpg

Sonra öğrendim ve HWID banı yemişim Allah aşkına ben bu PC'de hile mi indirim? Hilelerin yüzde doksanı virüslü kendi PC'me neden böyle bir zarar vereyim? Neyse Allah'dan para vermedim rankım da çok yüksek değil hemen gittim yeni bir hesap açtım gittim poliganda alıştırma yaptım ve yine aynı hatayı aldım her açtığım hesap ban yiyor belki bana inanmasınız ama yemin ederim ki hile açmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack uygulamalar, diğer oyun hileleri, bilgisayarın ikinci el olması, hile açılan bir hesaba girmek gibi birçok sebebi var.

Daha önce hile açtığınız bir hesaba girdiyseniz sizin girişinizi algılayıp HWID ban atmış olabilir. Ayrıca arkada 3. parti makro ve klavye-fare ayarlama uygulamaları sebep olmuş olabilir.

Hocam diyorum ya hile açmak değil hile veren bir siteye bile girmedim.
HWID banı hesaba göre atılmıyor donanıma atılıyor ikinci el bir parça aldıysanız mesela anakart gibi ve onun önceki sahibi ban yemişse ban yeme şansınız var hile kullanmadım diyorsanız.

Anakart sıfır.

Bende Windows 10 orijinal değildi korsandı onun için yedim. Format atınca düzeldi. Düzelmemesi gerekiyordu ama oldu.

Hocam ne alaka eski PC de ttorentden oyunlar vardı orada da Valorant oynuyorum bir sıkıntı olmuyor du.

Evet haklısın.

Ne demek ne alakası var? Bir arkadaşımın fare yazılımına kadar her şeyini ben kurdum Discord açok olduğu için ban yemişti çocuk. Tek o da değil böyle ban yiyen birden fazla kişi var. Valorant gayet de bakıyor bilgisayara ne var ne yok diye.

Lütfen okuyun, Riot explains why cheaters from Valorant’s beta are still banned
Tarihini göz ardı ederek okuyun. Neden ban yediğine bağlıdır. 3 ay ile 5 ay arasında ban atmakta, arkadaş şu an oyunu oynamak istiyorsa çözümü yok.
Chamberlain added that “not all of these bans are permanent, and we do periodically review them to lift specific ones.”

Beta sürecinde banlanan hesapların banının neden açılmadığına dair bir yazı bu. Ayrıca her banın sınırsız olmadığı da açıkça yazıyor. Çevrede HWID ban yiyenler ticket attığı zaman 3 ay süreceğine dair geri bildirim alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı