Valorant'ta GTX1650 sistem düşük FPS veriyor

Valorant'ın optimizasyonu o kadar kötü ki kasmaması gerekse bile kasıyor bende de var bu sorun sistemim iyi olmasına ragmen oyunda bir kasıntı var. Bir de düşük sistemler için diyorlar :D

Bence optimizasyonu gayet güzel ve 3300X gibi bir işlemciyle bile hiç kasmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende gerçekten anlamadım bunu. Ben de RX 5500 XT kullanıyorum ve sizin gibi değerler alıyorum ve bir türlü düzelmedi çözüm bulamadım nasıl yapacağım bilmiyorum :(
Dual Channel RAM kullanıyor musunuz? Diğer oyunlarda benden yüksek FPS almanız gerekiyor fakat VALORANT FPS olarak yarını ve bugünü aynı olmayan bir oyun.

Dual Channel RAM kullanıyor musunuz? Diğer oyunlarda benden yüksek FPS almanız gerekiyor fakat VALORANT FPS olarak yarını ve bugünü aynı olmayan bir oyun.
8x2 Ram kullanıyorum ve FPS hiç bir zaman sabit değil. Ağır savaşlarda FPS çok düşüyor. Mesela viper ulti kullanınca FPS baya bir düşüyor yada hızlı bir savaşta çok fena düşüyor

8x2 Ram kullanıyorum ve FPS hiç bir zaman sabit değil. Ağır savaşlarda FPS çok düşüyor. Mesela viper ulti kullanınca FPS baya bir düşüyor yada hızlı bir savaşta çok fena düşüyor
Dediğim gibi bence kesinlikle optimizasyon sorunu var bu oyunda. Eskiden de 120 FPS alıyordum diğer gün 140-120 diğer gün 100-90 ve sonraki gün tekrar 140-120 oluyordu 3-4 gündür bu FPS'leri alınca konu açma gereksiniminde bulundum.

Dediğim gibi bence kesinlikle optimizasyon sorunu var bu oyunda. Eskiden de 120 FPS alıyordum diğer gün 140-120 diğer gün 100-90 ve sonraki gün tekrar 140-120 oluyordu 3-4 gündür bu FPS'leri alınca konu açma gereksiniminde bulundum.
Oyunun zaten çok sıkıntılı bu konuda. İleri gitmesi gerekiyorken geriye gidiyor.

Hocam tamam bence de optimizasyon sorunu varda ama neden herkeste böyle değil? Herkeste böyle olmuyor

Hocam tamam bence de optimizasyon sorunu varda ama neden herkeste böyle değil? Herkeste böyle olmuyor
Bilemiyorum hocam benim aldığım FPS'leri aslında almamanız gerekiyor. Şimdi bir arkadaşıma sordum onda da bendeki gibi 10 FPS civarında düşüş olmuş son zamanlarda. Adam 40 FPS oynuyordu 30 oynuyor artık.

Geri
Yukarı