Valorant'ta haftanın her günü uygulanacak aim training programı nasıl?

XForceX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu sıralar demir eloda bile 9 vuracak kadar kötü bir aime sahibim. İşten saat 7'de çıkıyorum kendime bir düzen kurdum bu plana uyacağım ancak eklenmesi gereken veya çıkartılması gerek bir şey var mı sormak istedim. Bu programı haftanın pazar günü hariç tüm günleri saat 19:00'dan sonra uygulayacağım.

Parkur minimum 1 defa tamamla.
8 dakika aim takip.
Kolay change sabit aim.
Orta change sabit aim.
12 dakika onetap.
5 dakika flick.
12 dakika 2'li flick.
2 defa orta mod change.
2 defa zor mod change.
Minimum 1 defa zor modda spike çözme kazan.
Minimum 1 defa zor modda spike kurma kazan.
Minimum 3 saat ölüm kalım at.

Bu training bitincede bilgisayarı kapatıp uyuyorsunuz galiba. Bir oyun için (özellikle de Valorant için) bu kadar kendinize eziyet etmeye gerek yok bence.

Merhaba arkadaşlar, şu sıralar demir eloda bile 9 vuracak kadar kötü bir aime sahibim. İşten saat 7'de çıkıyorum kendime bir düzen kurdum bu plana uyacağım ancak eklenmesi gereken veya çıkartılması gerek bir şey var mı sormak istedim. Bu programı haftanın pazar günü hariç tüm günleri saat 19:00'dan sonra uygulayacağım.

8 dakika aim takip.
Kolay change sabit aim.
Orta change sabit aim.
12 dakika onetap.
5 dakika flick.
12 dakika 2'li flick.
2 defa orta mod change.
2 defa zor mod change.

E-sporcu olmak gibi niyetiniz yoksa gereksiz.

E-sporcu olmak gibi niyetiniz yoksa gereksiz.
Ufak bir yayıncıyım ama 1 aydır valorant yayını açmıyordum ve oynamıyordum oldukça ağır laflar işitim insana koyuyor hiç diyse Dia eloya çıkabilicek kadar gelişsem yeter

Bu training bitincede bilgisayarı kapatıp uyuyorsunuz galiba. Bir oyun için (özellikle de Valorant için) bu kadar kendinize eziyet etmeye gerek yok bence.
Doğru diyorsunuz ama yayın açıyorum ve aimim yüzünden işitiğim laflar biraz zoruma gidiyor bu program 3 ay sürecek sonrasında sadece ölüm kalım ve dereceli maçlar atıcam

Gayet iyi fakat aşırı fazla buldum. Bir insan her gün bunu yapsa zaten oyundan soğur, 1 haftaya bırakırsınız. Buna harcadığınız vakti kendinize harcasanız o konuda çok gelişirsiniz.
LOL den geçtim soğukluk kanımda var ama Valorant da gerçekten bir kariyer elde etmek istiyorum zaten Yayıncıyım Minecraft Lol gibi yayınlar açıyordum ama artık tutmuyor 20 kişidej fazla izlenmiyorum bi aralar Valorant yayınlarıda açıyordum Gold 1 dim ama uzun zaman oldu aimim çöp olmuş ama diğer oyunları bıraktım sırf kıçı kırık bir takıntı uğruna inşAllah Yaz sonuna Gazi bir Esportman çıkmam🤣

8 dakika aim takip.
Kolay change sabit aim.
Orta change sabit aim.
12 dakika onetap.
5 dakika flick.
12 dakika 2'li flick.
2 defa orta mod change.
2 defa zor mod change.
3 saat ölüm kalım fazla değil mi?

Geri
Yukarı