Valorant'ta aim nasıl geliştirilir?

oggomam

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, aimimi gelistirmek istiyorum. aimim şu anda yeni başlamış birinden ya da gümüştekine bronzdaki kendi rankımdakilerden iyi ama daha iyisi olmak istiyorum. Tek başıma oyun kazanmak AFK ve troller olsa da oyunu kazanmak istiyorum. Tek başıma karşı takıma yetmek istiyorum.
Bunun için, orta-zor zorlukta bir Aim Lab playlisti ya da Aim Lab+Valorant içinde bir gunluk rutin hazirlayabilir misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aimimi gelistirmek istiyorum. aimim şu anda yeni başlamış birinden ya da gümüştekine bronzdaki kendi rankımdakilerden iyi ama daha iyisi olmak istiyorum. Tek başıma oyun kazanmak AFK ve troller olsa da oyunu kazanmak istiyorum. Tek başıma karşı takıma yetmek istiyorum.
Bunun için, orta-zor zorlukta bir Aim Lab playlisti ya da Aim Lab+Valorant içinde bir gunluk rutin hazirlayabilir misiniz rica etsem?
Bunun için alıştırmaya girip aim kasabilirsin ekstradan aim lab kullanabilirsin profesyonel e sporcuların programlarını uygulayabilirsin.

Aim Lab işe yaramaz. Valorant'ta bol bol ölüm maçı oynaman yeterlidir. Aim Lab kullanman şu açıdan yetersizdir; pozisyon alma, doğru hareket etme, sprey atma gibi çok önemli konularda geri bırakır.

Lig atlamak için ayrıca bir diğer tavsiyem arkadaşlarınla oynamandır. Ben oyunlara tek giren ve mikrofon kullanmayan birisiyim. Elmas 1'in üstünü göremedim.

Geri
Yukarı