Valorant'ta hakaretten dava yer miyim?

Çok tasa yapıyorsun. Bu kadar dert tasa yapacaksan. Önce küfür etmeyeceksin. Küfür ettiysen de arkasında duracaksın. Ne yapıyorsunuz görelim diyeceksin. Hem istediğiniz gibi posta koyuyorsunuz sonra şu olur mu bu olur mu diye yusuf yusuf atıyorsunuz. Aynı oyunu bende oynuyorum. Sadece 2-3 kişi küfür etti diye mikrofon kapalı. Demek ki bir çözüm varmış. Takım sesi iletişimi kapatınca çözüm oluyormuş. Sen ve böyle zihniyetler küfür etmeden konuşamayan insanlarsınız. Haklı veya haksız bile olsanız böyle bir oyunu böyle küfürbazlarla paylaşmaktan aslen nefret ediyorum. Ülkemin insanı ne kazanmayı bilir ne kaybetmeyi bilir. Anca küfür etmeyi bilir.
Dostum haklısın küfür gerçekten çok kötü bir şey hayatımda pek küfür etmem zaten ama eğlenmek için 1 el atmak istemiştim ve insanlar trollemesin oyunu diye ranked girdim. Ama insan gerçekten sinir oluyor 15 el boyunca hiçbir şey yapamadım. Ve all chatten phoenix bu Allah'a sövdü Atatürk'e sövdü diyince daha da sinirlendim

Oyun hocam bu en başında ölürsen öbür el Bela atarsın. 🙏
Hocam tek ellik değil işte tüm el bunları yaptılar ona rağmen 20 25 kill almıştım ama güzelim oyunu mahvettiler.

Dostum haklısın küfür gerçekten çok kötü bir şey hayatımda pek küfür etmem zaten ama eğlenmek için 1 el atmak istemiştim ve insanlar trollemesin oyunu diye ranked girdim. Ama insan gerçekten sinir oluyor 15 el boyunca hiçbir şey yapamadım. Ve all chatten phoenix bu Allah'a sövdü Atatürk'e sövdü diyince daha da sinirlendim

Hocam tek ellik değil işte tüm el bunları yaptılar ona rağmen 20 25 kill almıştım ama güzelim oyunu mahvettiler.
Valorant dediğimiz oyun bir takım oyunu. Bazen trolleyen bazen taşıyan takımlar da gelecektir. 🙂

Küfür etmenize hak vermiyorum 7-8 el küfür ettiğinizi söylüyorsunuz hiç etik değil mute atıp geçebilirdiniz fakat konuya geçecek olursak sadece korkutmak amaçlı dava açacağım denildiğini düşünüyorum ve görünüşe göre işede yaramış. Dava işleri öyle 2 günde olmuyor. Arkadaşımın numarasını dağıtıp gizli numaradan aratan hakaret taciz ve tehdit ettiren kız arkadaşını dava edeli 3 yıl oluyor. Aralarında uzlaşma sağlayamazlarsa Ekim'de mahkemeye çıkacaklar.

Küfür etmenize hak vermiyorum 7-8 el küfür ettiğinizi söylüyorsunuz hiç etik değil mute atıp geçebilirdiniz fakat konuya geçecek olursak sadece korkutmak amaçlı dava açacağım denildiğini düşünüyorum ve görünüşe göre işede yaramış. Dava işleri öyle 2 günde olmuyor. Arkadaşımın numarasını dağıtıp gizli numaradan aratan hakaret taciz ve tehdit ettiren kız arkadaşını dava edeli 3 yıl oluyor. Aralarında uzlaşma sağlayamazlarsa Ekim'de mahkemeye çıkacaklar.
Hocam etik olmadığını ben de biliyorum ama oyundan çıkamazdım çünkü direkt sıra bekleme cezası alırdım. Ve burda sorun zaten onların bana küfür etmesi değil. Burda sorun oyunu bana oynatmamaları. Mute atıp geçilebilecek bir olay değil bu bence. Ve zaten yaklaşık 7 yıldır riot oyunları oynuyorum. Başıma gelmişti seni dava edicem diyen tipler ama arkadaşlık isteğimi bile kabul etmiyolardı. Böyle insanlar dava etmez zaten ama bu dediğim 2 tip ya oyuna troll amaçla girmiş ya da işsizler ve hakaret davası açıcak birilerini arıyorlar. Oyüzden biraz tedirgin oldum. En iyi sonuç 1-2 hafta beklemek olucak galiba.

Saçma saçma konuşup korkutmayın çocuğu. Bir şey olmaz kardeşim gözünü korkutmak için yalan söylemişler: "Seni dava edeceğim." konulu muhabbetlerin %95'i yalandır, karşısındakini korkutmak içindir. Bir oyun için kimse öyle kolay kolay dava açmaz başkasına merak etme.

Klasik korkutma bunlar hocam bunun avukat masrafı var şuyu var buyu var hem para hem zaman kaybı. Ağaç olup bu tarz bir dava için kesilip kağıt yapıldığımı düşününce ben gerildim.

Dereceli maçta bana da çok denk geliyor 2 kişi oluyorlar genelde ve 1 kişinin üzerine skill boşaltıyorlar takım arkadaşının nerede olduğunu rakibe söylüyorlar ve daha bir sürü şey. Bu tiplere yapacak bir şey yok kendi çaplarında eğleniyorlar, ayrıca hepside YouTuber olduklarını sölüyorlar böyle saçma sapan ahlaksızca bir davranışı takdir ederek izleyen var mıdır diyecekken memleketimizde takipçilerin aile değerlerine küfür ederek bile ayda onbinlerce lira kazandığı geliyor aklıma. Biraz takıntılısınız sanırım düşünmeyin eğlencenize bakın boş muhabbetler bunlar.

Kendi isimlerini kullanmıyorlarsa dava bile açsalar arkası boş olacak. Sokakta veya sosyal medyada küfür etmekten çok farklı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı