Valorant'ta haksız ban yedim

Geçen seferde hile kullanmadığım halde banlanmıştım. Bilgisayarımda hile yüklüydü diye banladılar dedim. Bende yeni hesap açıp devam ettim. Ama bu sefer Logitech makro banlatır dediler diye onu bile kullanmadım. Vanguard çöpü kafasına göre detect ediyor herhalde. Daha dün bir konuda @Emperor4231 oyuna etki etmeyen yazılımların banlatmayacağını söylemişti. Bende şom ağızlı mıyım neyim banlatır demiştim. Aynı günün akşamı hesabım banlandı. Hesabımın banı açılmaz ise CS:GO'ya geçeceğim. Daha adil davranacaklarına eminim. Hile olsam da banlamıyorlar zaten.

Hocam böyle vakalar çok görüyorum 2 arkadaşım banlandı bu hile olaylarından CS döndük keyfimiz yerinde tabii size karışmak gibi olmasın fakat iki oyunda güzel oyun siz bilirsiniz.

Nedense gördüğüm herkes haksız ban yiyor. Anlamadım bi ben yemiyorum
Şom ağızdan belkide. Dünkü konuda ban atıyorlar dedim bana attılar.

Hocam böyle vakalar çok görüyorum 2 arkadaşım banlandı bu hile olaylarından CS döndük keyfimiz yerinde tabii size karışmak gibi olmasın fakat iki oyunda güzel oyun siz bilirsiniz.
Bende CS:GO ya geçeceğim zaten.

Şom ağızdan belki de. Dünkü konuda ban atıyorlar dedim bana attılar.

Bende CS:GO'ya geçeceğim zaten.

Eskiden oynuyordum CS:GO 1.000 saatim var fakat insan biraz daha oynayınca daha fazla yenilik istiyor ben o yüzden Valorant geçmiştim fakat siz direk Valorant üzerinden CS:GO geçtiğiniz için çok sıkılmayacağınızı düşünüyorum

Hiç bilmiyorum hocam, bende de var ama Valorant oynamadım aldiktan sonra etkisini bilmiyorum ama Steam adina bir sıkıntı çıkmadı. Ki bence kulaklık programinin böyle bir şeye tetikleyecegini sanmiyorum.
Ses boost ,ses değiştirme gibi özellikleri var. Belkide ondandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı