Valorant'ta hassasiyet ayarı nasıl olmalı?

Dextaron

Decapat
800DPI 0,27 sens oynuyorum fakat bazı yayıncıları izlediğimde ani hareketler yapabilıyorlar. Ben yapamıyorum sizce sensim çok mu düşük?

Bir de sürekli CTRL tuşuna basıyorum ve HS yiyorum sizce her spray attığımda CTRL tuşunu kullanmalı mıyım oyunu uzun süredir oynamıyorum.

Ben her gün kademe kademe düşürüyorum çünkü sensin ne kadar düşük olursa o kadar iyi aim alırsın. Ama düşük sens oynayacağım diye bir anda indirme kademe kademe. Hergün bir tık baktın sınırdasın, daha indirdiğinde mouse dönmüyor sınırda kal. İndirme fazla. Kısaca en düşuk ne kadar rahatsan onda oyna. Mesela ben 0.25 te oynuyorum daha aşagısında mouse dönmüyor. Buna alıştım rahatım :)
Bir de sürekli CTRL tuşuna basıyorum ve HS yiyorum sizce her spray attığımda CTRL tuşunu kullanmalı mıyım oyunu uzun süredir oynamıyorum.
O refleks bendede var sürekli istemsizce basıykrum ama beni kötü etkilemiyor. Egerki bu durumdan rahatsızsan eğilmeyi daha uzak bir tuşa ata elinin kolay ulaşanayacağı bir yer olsun. Ama gidipte tee ebesinin hörekesine koyma. Gene elinin altında olsunda ctrl kadar kolay ulaşabileceğin bir tuş olmasın.

Bende 400DPI ve 0,22 sens oynuyorum. Alışmana bağlı dostum kendini şartlama, illa yayıncılar gibi düşük sens ya da yüksek sens oynayacaksın diye bir şey yok. Ben mesela kaç kere yüksek sens oynamayı denesem de oynayamıyorum.

Geri
Yukarı