Valorant'ta hep kalıcı uzaklaştırma yiyorum

yagiz2828

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, her girdiğim hesap kalıcı uzaklaştırma yiyordu. Ben de temiz bir format attım fakat hala devam ediyor. Bir Razer'ın yazılımı var, ondan kaynaklı olacağını düşünmüyorum çünkü sponsor yani. Temiz format attım. NVIDIA'nın driverlarını yükledim. Başka bir şey yüklemedim fakat hala devam ediyor.

Arkadaşlar, her girdiğim hesap kalıcı uzaklaştırma yiyordu. Ben de temiz bir format attım fakat hala devam ediyor. Bir Razer'ın yazılımı var, ondan kaynaklı olacağını düşünmüyorum çünkü sponsor yani. Temiz format attım. NVIDIA'nın driverlarını yükledim. Başka bir şey yüklemedim fakat hala devam ediyor.

Hile vs açtıysan donanım banı yemişsin sistemindeki her parçayı değiştirmen lazım kasanın fanını bile onun seri numarasından buluyorlar.

Artı -2 Eksi
Donanım Banı yemişsin büyük ihtimal. Ya anakartta bulunan ethernet kutusunu değiştireceksin ya da yeni anakart alacaksın. Format vs öyle ban geçmez.

Dikkatli olman lazım, kasayı komple değiş. Kasanın tuşundan bile buldukları oluyormuş, demedi deme.
Hatta geçen arkadaşı temperli camından bulmuşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı