Valorant'ta herkes nasıl Pro?

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim aynı zamanda da tilt olduğum bir konu var. Valorant'ta Gold3'üm dereceli giriyorum neden sürekli karşıma değişik vuruşlar yapan insanlar geliyor anlamıyorum adam beni görmeden koşarken dönüp One tap atıyor üstelik koşarken mesela ben de One tap atarım iyi oynarım tamam herkes yetenekli olur ama koşarken tek atan, zıplayarak sprey atan falan var aşırı sinir bozucu oluyor hile mi diyorum bazen body vuruyorlar herhalde hile değil diyorum raporlaya raporlaya bitmiyor turnuvada radyantları izliyorum e-sporcuları izliyorum kimseden böyle vuruşlar görmüyorum bunlar nasıl Gold anlamadım gitti. Yok mu yazacağımız bir yerler falan daha iyi çalışma başlatsınlar diye hileye karşı ya da sadece bana mı denk geliyor bu tipler siz de böyle bir şey yaşıyor musunuz?

Tilt denilen oyuncular her zaman olacak. Sana önerim sağlam grup ile girmen. Tabii derecesiz gireceksen pek takma. Keyfine bak. Ve evet sende tilt oyna bence. Sen saldırıda iken base yat ve onları arkala. Ben tilt olunca tilt moduna giriyorum :D ve arkadaşın dediği gibi çok bal var oyunda. Hatta ballı diyebiliriz.

Herkes pro değil pro olanlar prolarla karsilasiyo ve ornegin biri yeni hesap aciyo ve sende yeni hesap aciosun. O aslinda pro ama 1 svy yeni hesabında. 1 svy oldugunu goruyon ezzz diyon bi bakıyon adam pro

Yeni konular

Geri
Yukarı