Valorant'ta hesap satın almak mantıklı mı?

Ben kendimi biliyorum sattığım hesaba bir daha girmem de almam da geri. Çünkü o artık benim değildir. Şu ana kadar 2 Valorant hesabı sattım dizili olan. Ben ne geri aldım ne bir kere giriş yaptım sattıktan sonra. Adam geldi 3 4 ay sonra hesap elimden gitti dedi. Bu normal çünkü ben de biliyorum birkaç ay sonra hesaba bir şey olup kilitleniyor ve güvenlik sorularının hepsini bilmen gerekiyor. Bu da zor. Arkadaşa da demiştim güvenlik sorularım yok diye. Ben de bunu denedim bende de aynısı oldu. Satıcı geri almasa bile hesap birkaç ay sonra *gidebiliyor* ve o kadar soruyu almanız zor olacaktır. Yani önerim alma ne olursa olsun.

Deyip kendiniz satmanız ironik olmuş hocam [:

Merhaba. Hesap alıp satmanın yasak olduğunu biliyorum fakat hesap dizmek çok pahalıya geliyor. Sağlam bir siteden hesap alsam hesabın geri alma durumundan başka sıkıntı olur mu?

Sağlam Valorant hesap satan yani güvenilir Valorant hesap satan bir site yoktur. Hesap eski kullanan kişi tarafından alınabilir, banlanmış gelebilir veya satın aldığınız hesap ile kullandığınız (hesabı alıp giriş yaptığınız) hesap farklı çıkabilir ve daha nice şeyler olabilir.

Bence mantıklı daha ucuza daha çok skin alınıyor ama hesapta hile kullanıldıysa çalıntı vs. ise sıkıntılı.

Nasıl ciddi misin sen? 1450 VP 130 TL sitelerde A101'de nasıl 4K VP 216 TL.
Dün a101'e gittim hocam 6450RP 216TL diye gördüm,belki eski fiyatlardır.

Evet hocam eski fiyatlarmis guncellememisler.

Dün A101'e gittim hocam 6450RP 216TL diye gördüm, belki eski fiyatlardır.

Evet hocam eski fiyatlarmis guncellememisler.

A101 sitesinde falan yok mu bakalım kaç TL olur acaba bir de eski fiyatlara satıyolar mıdır normalde 1450 VP 130 TL çünkü 4K VP 216tlse o zaman bayağı iyiymiş eski fiyata göre Mart'ta zam gelecek vplere A101e zam gelmezse fazla iyidir.

A101 sitesinde falan yok mu bakalım kaç TL olur acaba bir de eski fiyatlara satıyolar mıdır normalde 1450 VP 130 TL çünkü 4K VP 216tlse o zaman bayağı iyiymiş eski fiyata göre Mart'ta zam gelecek vplere A101e zam gelmezse fazla iyidir.
Hocam 2020deki fiyatlarmis onlar guncellememisler.

Geri
Yukarı