Valorant'ta İngilizce konuşabilmek için en hızlı nereden öğrenebilirim?

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Yabancı sunucuda oynamaya başladım. Fakat iletişim kurmakta zorlanıyorum. İnfo dahi veremiyorum. İngilizce olarak okulda öğrettikleri kadar biliyorum. En hızlı en doğru nereden öğrenebilirim? İnternet üzerinden olursa iyi olur.

Çok zor olmaması gerek: Side, long, short.
Reyna 130 damage.
Kalıplaşmış cümleleri kullanın anlarlar.

Ben ingilizceyi CS ile başlatmıştım. Altta sürekli çeviri açıktı, sürekli oradan bakıp yazıyordum. Daha sonra yabancı bir arkadaş edindim ve onunla konuşmaya başladım. Bir süre sonra çeviriye ihtiyacım kalmamıştı.

En kolay yol pratik yapmak. Altta çevirin açık dursun, sürekli dönüp oradan bak, yazmaya çalış. Hemen konuşman gerekmiyor. Bir süre sonra yazarken çeviriye ihtiyacın kalmayacak zaten, o zaman da konuşmöa pratiği yapmaya başlarsın.

Ben ingilizceyi CS ile başlatmıştım. Altta sürekli çeviri açıktı, sürekli oradan bakıp yazıyordum. Daha sonra yabancı bir arkadaş edindim ve onunla konuşmaya başladım. Bir süre sonra çeviriye ihtiyacım kalmamıştı.

En kolay yol pratik yapmak. Altta çevirin açık dursun, sürekli dönüp oradan bak, yazmaya çalış. Hemen konuşman gerekmiyor. Bir süre sonra yazarken çeviriye ihtiyacın kalmayacak zaten, o zaman da konuşmöa pratiği yapmaya başlarsın.

Şu an İngilizce konusabiliyor musun?

Şu an İngilizce konusabiliyor musun?
Bu biraz zor bir soru. Günlük konular hakkında, hobilerim hakkında veya işim hakkında şöyle böyle anlaşılabilir şekilde konuşabilirim. Ama bir sürü insanın önüne çıkıp bir şeyler sunacak kadar ingilizcem yok tabii ki.
Yeterlilik sınavı için soruyorsan onlardan geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı