Valorant'ta instalock atmak normal mi?

Senin gibilere diyecek çok şey var :D
Bu kafa yapısını aşamadığın süre boyunca Silver stuck

Senin gibilere diyecek çok şey var :D
Bu kafa yapısını aşamadığın süre boyunca Silver stuck kalmaya devam.

Kankam rankım yücelik ama sen bilirsin önemli olan bileğindir ettiğin küfür değil inanmıyorsan ekleyebilirsin vs de atabiliriz

Arkadaşlar hep instalock atmıyorum, arada arkadaşlara söylüyorum alabilir miyim diye.

Ya buradaki insanların düşüncesinin önemi yok küfür etmeyi Silver eloyla bağdaştırıyorlar rankımı oynayasımı bilmeden onlar gitsin 5 FPS bile arttırmak icin yapmadıkları şey kalmasın bizde yücelik elomuzda takılalım istersen ekle kankam oynayabiliriz :D takılma millete

Ya buradaki insanların düşüncesinin önemi yok küfür etmeyi Silver eloyla bağdaştırıyorlar rankımı oynayasımı bilmeden onlar gitsin 5 FPS bile arttırmak icin yapmadıkları şey kalmasın bizde yücelik elomuzda takılalım istersen ekle kankam oynayabiliriz :D takılma millete
Boostlatmak gibi bi niyetiniz yok değil mi? Normal oynayalım istiyorum ben.

AFK kalacaksan neden giriyorsun?
Dereceliye o düşünceyle giriyorum zaten. Bi anlık olay çıktı evde.

Instalock atımından sonra maçı terk edenler, trolleyenler oluşabilir. Instalock sayınızı düşürün ve takımla ortak bir ajan almaya çalışın. KD'niz çok olmaz ama en azından maçı kazanma şansınız artar.
Şöyle bir sıkıntı var, ben Sage aldığımda can vermek için. 5 kişinin 3'ü entry alıyor.

Toxic olduğun belli oluyor zaten adamların sistemine laf atmayı kes.
Herhangi bir oyunda valorant için değil sadece. İnsan gibi oynayın adamın ailesine sovdukten sonra daha rahat rahat anlatıp bir de üste mi çıkmaya çalışıyorsun? Rankın veya elonun ne olduğu hiç farketmez Valorant'ta ne bilmiyorum. Ama sizin gibiler yüzünden online oyun oynanmıyor.

Instalock atmak tabii ki hoş bir davranış değildir. Tamam oynayacaksın ama bari diğerlerinin bir fikrini sor. Valorant tarz oyunlarda karakter seçimi önemli. Belki senden daha iyi oynayanlar var? Bir de instalock atıp "Sage alır mısın?" diyenler var. Böyle diyen olunca da ben Sage almıyorum. Adam gibi oyunun başında sorup, instalock atmadan önce soruyorlarsa alıyorum (zaten main ajanım).

Yani yaptığın hoş değil. "Jett kullanacak var mı?" diye sorarsan, 10 saniyeye kimse bir şey demezse alırsın. Bu kadar basit.

Son düzenleme:
Toxic olduğun belli oluyor zaten adamların sistemine laf atmayı kes.
Herhangi bir oyunda Valorant için değil sadece. İnsan gibi oynayın adamın ailesine sovdukten sonra daha rahat rahat anlatıp bir de üste mi çıkmaya çalışıyorsun? Rankın veya elonun ne olduğu hiç fark etmez Valorant'ta ne bilmiyorum. Ama sizin gibiler yüzünden Online oyun oynanmıyor.

Elonun ve rankın ne oldugu fark eder kankam sen bilirsin ama yine de :d

Geri
Yukarı