Valorant'ta internet gidip geliyor

mercan_demir

Picopat
Daha fazla  
Normal bir şekilde oynarken bir anda internet bağlantısı kopmuş gibi davranıp düzeliyor ve sadece Valorant'ta oluyor başka oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ne yapmalıyım?

Valorant'ta bazen yukarıda uyarılar veriyor onlara takılmayın. Eğer gerçekten kopup oyundan düşüyorsanız oyunla ilgisi yoktur. Sadece denk geliyordur.

İstersen önce evindeki tüm cihazların modeme bağlantısını kes, sonra biraz dene. Bana da zamanında olmuştu Google Fotoğraflar'ın otomatik yedeklemesiymiş. Yine olmazsa biraz daha detay vererek açıklarsan yardımcı olmaya çalışırız

Valorant'ta bazen yukarıda uyarılar veriyor onlara takılmayın. Eğer gerçekten kopup oyundan düşüyorsanız oyunla ilgisi yoktur. Sadece denk geliyordur.

Bir tek Valorant'ta oluyor komple internet kopup geri geliyor.

İstersen önce evindeki tüm cihazların modeme bağlantısını kes, sonra biraz dene. Bana da zamanında olmuştu Google Fotoğraflar'ın otomatik yedeklemesiymiş. Yine olmazsa biraz daha detay vererek açıklarsan yardımcı olmaya çalışırız.

Ev bomboş oldugunda bile gidip gidip geliyor ama internet normal çalışıyor.

Bir tek Valorant'ta oluyor komple internet kopup geri geliyor.

Ev bomboş oldugunda bile gidip gidip geliyor ama internet normal çalışıyor.
Enteresan. Çok bilgi vermemişsin şu an sadece tahminde bulunmaya çalışıyorum Anti-Cheat sisteminden dolayı olabilir Riot Anti-Cheat olayında baya çirkinleşmeye başladı son dönemlerde belki verilerini toplayıp yolluyor da onun interneti yavaşlatması olabilir, dediğim gibi bağlı olmadığını sanmana rağmen başka biri bağlı olabilir.

Üşenmezsen görev yöneticisini açıp Valorant açıkken ağ kullanımını izle o ani yükselmeler olduğunda ağı kim kullanıyormuş anlayabilirsin. Aklıma başka bir şey de gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı