Valorant'ta iyi oynadım, ban yer miyim?

Hesaplıyoruz Valorant'ta maçlar en fazla 15 15 bitebiliyor diye biliyorum her takımda 5 kişi var siz 61 vurmuşsunuz eğer 30 el boyunca ace atarsanız 150 vurursunuz 30 el boyunca 2 adam vurursuniz 60 vurmuş olursunuz. Bu en olası ihtimal eğer maç 13 10 bittiyse 23 el boyunca 3 vurursaniz 69 vurursunuz arada 8 kill fark var bazı eller 1 vursaniz yapılır ama çok zor olur.

Hesaplıyoruz Valorant'ta maçlar en fazla 15 15 bitebiliyor diye biliyorum her takımda 5 kişi var siz 61 vurmuşsunuz eğer 30 el boyunca ace atarsanız 150 vurursunuz 30 el boyunca 2 adam vurursuniz 60 vurmuş olursunuz. Bu en olası ihtimal eğer maç 13 10 bittiyse 23 el boyunca 3 vurursaniz 69 vurursunuz arada 8 kill fark var bazı eller 1 vursaniz yapılır ama çok zor olur.
Zaten bayağı şaşırdım.

Ban yer miyim bunu öğrenmek istiyorum :)
Valorant'ta OW sistemi var mı? Bu arada kesinlikle ve kesinlikle herhangi bir ile kullanmadım.
Allah aşkına kessinlikle hile kullanmadıysanız abartmanıza gerek yok,OW sistemi yok Valorantta sadece kendi hile sistemi var. OW olsa da ne yazar. OW'de de tek kişiye kalmıyorsunuz ki ve kill sayınıza bakılmaz duvardan millete bakıyormusunuz aimlock var mı vs. diye bakılır.

Allah aşkına kessinlikle hile kullanmadıysanız abartmanıza gerek yok, OW sistemi yok Valorantta sadece kendi hile sistemi var. OW olsa da ne yazar. OW'de de tek kişiye kalmıyorsunuz ki ve kill sayınıza bakılmaz duvardan millete bakıyormusunuz aimlock var mı vs. diye bakılır.
İşte sisten 3 kill aldım o yüzden. Biri kafaya one-tap idi.
Aynen ban yedin. 😕
Nasıl yani?
Arkadaşlar sanırım rekor kırmışım.

İşte sisten 3 kill aldım o yüzden. Biri kafaya one-tap idi.

Nasıl yani?
Arkadaşlar sanırım rekor kırmışım.
Kardeşim yaşın kaç sorabilir miyim? Mazur gör ama konuyu niye açtın. Sence hile kullanmadan sırf şanslı gün ya da daha iyi oynamaya başlamandan dolayı seni niye banlasınlar. Hadi banladılar ban kaldırma talebi atarsın.

Kardeşim yaşın kaç sorabilir miyim? Mazur gör ama konuyu niye açtın. Sence hile kullanmadan sırf şanslı gün ya da daha iyi oynamaya başlamandan dolayı seni niye banlasınlar. Hadi banladılar ban kaldırma talebi atarsın.
Çünkü bayağı report yedim takımdakiler bile hileci dedi.
Bugün gerçekten şanslı günümdü Spike'a hücumlar dahil hiç yenilmedim ve bütün maçlarda birinciydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı