Valorant'ta Kendinizi Nasıl Geliştirirsiniz?

Valorant'ta Skye main olarak oynuyorum. Bazı maçlar 25-30 vuruyorum. Bazı maçlar 10-15. Bunun sebebi ne olabilir? Kendimi nasıl geliştirebilirim?
FPS değerlerim 40-80 arası ama 60 altında daha fazla. Genel olarak 40-60. Benim gibi kötü bilgisayarı olan arkadaşımla girince çok iyi oynuyorum. Dediğim 20-25'i onunla ya da tek girince vuruyorum. Ama iyi bilgisayarı olan benden iyi oynayan arkadaşlarımla girince çok kötü oynuyorum, dalga geçiyorlar ve sinirimi bozuyor bu. Oyun keyfim kaçıyor. Kendimi nasıl geliştirebilirim? Yakında bilgisayar alınca oynayışım gelişir mi?

Senle sırf oyun için seni rencide edip dalga geçen arkadaşın varsa o senin gerçekten arkadaşın değildir.

Poligonda günde 300 400 adam vur.
Poligondaki parkuru 2 defa her gün yok.
Skin al. (acı gerçek)
Deneyeceğim hocam. Yakında Asil Vandal almayı düşünüyorum. Kartım olmadığı için arkadaşıma parayı vereceğim o bana vp alıp atacak. Markete gelince de alacağım eğer gelirse. Okulum olduğu için çok fazla giremesem de en az 150 200 adam vurmaya çalışacağım ve zamanım olursa giderek arttırırım. Teşekkürler. Peki yakında 144 Hz laptop alınca düzelir miyim?

Deneyeceğim hocam. Yakında Asil Vandal almayı düşünüyorum. Kartım olmadığı için arkadaşıma parayı vereceğim o bana VP alıp atacak. Markete gelince de alacağım eğer gelirse. Okulum olduğu için çok fazla giremesem de en az 150 200 adam vurmaya çalışacağım ve zamanım olursa giderek arttırırım. Teşekkürler. Peki yakında 144 Hz laptop alınca düzelir miyim?

Hocam ekipman alınca bir anda esporcu olmayacaksın en fazla 2 - 3 adam fazla vurucaksınız. Sırf oyun oynayacaksan masaüstü öneririm.

Hocam ekipman alınca bir anda esporcu olmayacaksın en fazla 2 - 3 adam fazla vurucaksınız. Sırf oyun oynayacaksan masaüstü öneririm.
Hocam masaüstü alma şansım yok ve sadece oyun amaçlı da almayacağım.
İyi ekipman kötü oyuncuyu iyi yapmaz. İyi oynayacak kapasiteye sahip isen şu an ki ekipmanların ile de oynarsın.
Hocam bazen fps durumum iyi olunca 20den aşağı vurmuyorum. Bazen aşırı iyi oynuyorum ama bazen fps düşünce ve o iyi oynayan arkadaşlarımla girince kötü oynuyorum. Tek girince ya da benimle aynı durumda olan arkadaşımla girince sorun yok. Biraz da olsa düzelmez mi? 120 Hz oynuyorlar ben 40 FPS. Hiç mi etkisi olmaz?

Hocam bazen fps durumum iyi olunca 20den aşağı vurmuyorum. Bazen aşırı iyi oynuyorum ama bazen fps düşünce ve o iyi oynayan arkadaşlarımla girince kötü oynuyorum. Tek girince ya da benimle aynı durumda olan arkadaşımla girince sorun yok. Biraz da olsa düzelmez mi? 120 Hz oynuyorlar ben 40 FPS. Hiç mi etkisi olmaz?
Azıcık olur.

Hocam masaüstü alma şansım yok ve sadece oyun amaçlı da almayacağım.

Çok etkisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı