Valorant'ta nasıl gelişirim?

Deniyeceğim hocam bakalım. Kardeşim oynuyor hesapta birde ondan dolayı boostlanmış sayılıyorum o konuda ne yapmalıyım?
Yedek bir hesap açın kendinize oradan kasılın bence. Sonra kardeşinizle ortak hesabı kullanırsınız. Boostlanmak sizin performansınızı etkilemiyorsa (Yüksek elolarla oynamak vb.) yapın bunu.

Eğer hesapda skin yoksa kendine yeni hesap aç onda kas kendi hesabını. Eğer çok ilerlediğini düşünüyorsan yapcak birşey yok o hesapdan ilerle. Ama kardeşin ileride küfür falan ederse hesapdan ban yiyebilirsin senden habersiz.
Baya bi var hocam. Yan hesap açıp kasacağım bakalım.

Arkadaşlar iyi oynayamıyorum 5/20 falan gidiyorum. Ne yapacağım?
Kesinlikle zamanla kasıyorsunuz aimlab falan kullansan bile. Yani illa aim kascam diye sıkıla sıkıla aimlab'e falan girme. Ben kendi aimimi zamanla kastım çok nadir aim kasmaya uğraşmışımdır ama çatır çatır vururum. Asıl tavsiyem amacın kazanmaktan çok eğlenmek olsun.

Poligonda kendinize 15-20 dakikalık bir rutin belirleyip her gün o rutini uygulayıp ardından 1-2 DM atıp elinizi ısındırdıktan sonra günde 1-2 maç atarsanız zamanla gelişirsiniz, bunun dışında Aim Lab de denenebilir.

TL;DR: Oyunu oynayarak.

Geri
Yukarı